Akcja wyprawka - piórnik i zabawka

  • 13.09.2017, 19:00
  • J K
Akcja wyprawka - piórnik i zabawka
Biuro Poselskie Błażeja Łukasza Pardy oraz Stowarzyszenie na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15 organizuje „Akcję wyprawka – piórnik i zabawka”.

Szanowni Państwo,

dzieci w polskich szkołach za naszą wschodnią granicą rozpoczęły kolejny rok szkolnego. Sytuacja materialna wielu rodzin jest bardzo zła, dlatego warto im pomóc w wejściu w kolejny rok nauki i zabawy. Moje biuro poselskie oraz Stowarzyszenie na rzecz nowej Konstytucji Kukiz’15 organizuje „Akcję wyprawka – piórnik i zabawka”. Obejmuje ona zbiórkę artykułów szkolnych oraz zabawek. Dary zbieramy do 15.10.2017 r. tj. wszelkie przybory szkolne: kredki, piórniki, zeszyty, mazaki, bloki rysunkowe, plecaki, plasteliny, kolorowanki, książki edukacyjne i zabawki – wszystko, co najmłodszym krajanom potrzebne w pierwszych latach szkolnych. W Pile głównym punktem zbiórki jest moje biuro na Placu Konstytucji 3 maja.

Chciałbym Was prosić o wsparcie i aktywne zaangażowanie w realizację projektu. Mogłoby ono polegać na zorganizowaniu punktów zbiórki w swoich środowiskach lub poprzez przekazanie darów Kresowianom. W przypadku wyrażenia chęci współpracy proszę o kontakt z koordynatorem akcji Tobiaszem Wiesiołkiem 794101048.

Przez wiele lat nasi rodacy za wschodnią granicą byli zapomniani przez braci Polaków. Sytuacja ta na szczęście ulega zmianie, głównie dzięki oddolnej pracy organizacji pozarządowych. Włączamy się w te działania, zachęcając do współpracy wszystkie środowiska przyjazne Kresom Wschodnim.

Poseł na Sejm RP Błażej Łukasz Parda

 

 

 

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe