Okradł i pobił kobietę

Okradł i pobił kobietę Kamil Ceranowski
Zabrał kobiecie pieniądze, zanim uciekł złamał jej nos

Na początku stycznia przy ulicy Wojska Polskiego w godzinach porannych mężczyzna zaatakował ponad 60-letnią pilankę. Chwycił ją za ramię i zażądał, aby dała mu pieniądze. Starsza pani oddała mężczyźnie kilkadziesiąt złotych, ten uderzył ją w twarz i uciekł. Kobieta ze złamanym nosem i obrażeniami twarzy trafiła do szpitala. 

Podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy KPP:- Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania sprawcy rozboju. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o rozbój, a także miejsce jego przebywania. 5 stycznia w godzinach porannych kryminalni zatrzymali 24-letniego mężczyznę w jednym z mieszkań na terenie Piły i przewieźli prosto do policyjnego aresztu.

 

Napastnik przyznał się do popełnionego czynu, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego tak postąpił. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji oraz Prokuratury Rejonowej, Sąd Rejonowy w Pile wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 12 lat.

Kamil Ceranowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe