Euro Finannce Polonia powalczy o przedłużenie serii zwycięstw. Do Piły przyjeżdża Orzeł Łódź

  • 13.05.2017, 17:44
  • J K
Euro Finannce Polonia powalczy o przedłużenie serii zwycięstw. Do Piły przyjeżdża Orzeł Łódź
W niedzielę o 14:30 Euro Finannce Polonia Piła zmierzy się z Orłem Łódź. Spotkania obu tych drużyn od lat są niezwykle emocjonujące i rozstrzygają się w samej końcówce. Ostatnio górą byli łodzianie, jak będzie tym razem?

Orzeł Łódź to od lat jedna z najlepszych drużyn Nice I ligi, czego dowodem jest chociażby ubiegły rok, gdy łodzianie dwukrotnie pokonali Polonię. Również w tym sezonie Orzeł zbudował silną drużynę, która ma powalczyć o czołowe pozycje, a jednym z dużych sprawdzianów potencjału zespołu będzie niedzielny mecz.

- O ile goście z Łodzi ostatnio triumfowali przy Bydgoskiej, to w tym roku może być im zdecydowanie trudniej. Euro Finannce Polonia z kompletem zwycięstw jest liderem rozgrywek i ma na rozkładzie m.in. ubiegłorocznego triumfatora ligi, czyli Lokomotiv Daugavpils. Ponadto do składu na dobre wrócił Michał Szczepaniak, a także do pełni sprawności doszli juniorzy, który zanotowali ostatnio groźny upadek. Takie nazwiska jak Andersen, Łoktajew czy Miśkowiak muszą jednak robić wrażenie i bez wątpienia w niedziele przy Bydgoskiej szykuje się wspaniałe widowisko-mówi  Robert Szłapak Rzecznik prasowy KŻ Polonia Piła

 

Euro Finannce Polonia Piła
9. Adrian Cyfer
10. Michał Szczepaniak
11. Norbert Kościuch
12. Vadim Tarasenko
13. Tomasz Gapiński
14. Kacper Grzegorczyk
15. Paweł Staniszewski

Orzeł Łódź
1. Hans Andersen
2. Edward Mazur
3. Oleksandr Loktayev
4. Rohan Tungate
5. Robert Miśkowiak
6. Michał Piosicki

Początek zawodów: 14:30

 

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe