„Pracuj w Pile!” – rusza kampania promująca miejsca pracy w naszym mieście.

  • 29.05.2017, 21:25
  • J K
„Pracuj w Pile!” – rusza kampania promująca miejsca pracy w naszym mieście.
"Pracuj w Pile" to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na kadrę pracowniczą w naszym mieście. Plany nowych inwestorów oraz rozwijający się lokalni przedsiębiorcy znacząco wpływają na i tak bardzo niski wskaźnik bezrobocia (obecnie na poziomie 4%). Stąd decyzja Prezydenta o rozpoczęciu kampanii koordynowanej przez Inwest Park, która pozwoli zaprezentować pilską ofertę rynku pracy w subregionie.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 5 czerwca w kuluarach Inwest Parku o godzinie 11.00.

Zapraszamy do udziału pilskich przedsiębiorców, przedstawicieli szkół średnich oraz uczelni wyższych. 

Kampania obejmować będzie miasta ościenne w promieniu 70 kilometrów od Piły i skierowana będzie do różnych grup pracowników: od podstawowych - niewykwalifikowanych, po specjalistów, do osób zajmujących stanowiska managerskie. Celem kampanii będzie również przybliżenie sylwetek poszczególnych firm, których na rynku pilskim sukcesywnie przybywa.

Kampania rozpocznie się w czerwcu i będzie trwała przez kolejne miesiące. Oprócz stałych elementów wspierających pilski rynek pracy jak Targi Pracy czy  Platforma Praca, pojawią się w niej także nowe elementy, jak choćby ten, że włodarze miasta - Prezydent Piotr Głowski i Zastępca Prezydenta Beata Dudzińska – będą bezpośrednio w terenie promować pilski rynek pracy.

J.Oburota UM Piły 

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe