Dzień Dziecka w Pilskim Muzeum Wojskowym

  • 30.05.2017, 22:08 (aktualizacja 30.05.2017 22:17)
  • J K
Dzień Dziecka w Pilskim Muzeum Wojskowym
Pilskie Muzeum Wojskowe (w organizacji) ma zaszczyt zaprosić Dzieci wraz z rodzicami na obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka dnia 03.06.2017r.Miejsce: Siedziba Pilskiego Muzeum Wojskowego – schronohangar nr 5, lotnisko w Pile. Godzina: od 12:00.  

-Podczas naszego ostatniego pikniku militarnego połączonego z Europejska Nocą Muzeów po raz pierwszy przygotowaliśmy specjalny tor przeszkód dla dzieci, który okazał się ‘strzałem w dziesiątkę”. Dzień Dziecka tuż, tuż, dlatego uznaliśmy, że to wspaniała okazja do rozbudowy naszego toru przeszkód i zaproszenia Dzieci wraz z rodzicami do naszego muzeum.  Dzięki temu realizujemy naszą misję: - Zainteresować historią!!! Mamy na uwadze, że „takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”-informuje Przemysław Olszyński, dyrektor Pilskie Muzeum Wojskowe (w organizacji)

Dla naszych najmłodszych organizatorzy przygotowali  liczne atrakcje: tor przeszkód, zabawy ze spadochronem, małego sapera, malowanie kreda po betonie, nadawanie alfabetem Morse’a i inne, nie zabraknie oczywiście naszego samolotu Su-22M4 Tygryska i pojazdów wojskowych.  

Szczegóły dojazdu oraz więcej informacji na  stronie www.pila.fortyfikacje.pl i na FB.

Serdecznie zapraszamy!!!

 
J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe