Dwa lata Toastmasters Piła

  • 7.06.2017, 20:23
  • J K
Dwa lata Toastmasters Piła
Klub Toastmasters Piła, to jeden z kilkudziesięciu w Polsce i kilkuset na świecie klubów działających pod szyldem Toastmasters International. Misją jest utworzenie przyjaznych miejsc do nauki przemawia publicznego, przełamywania tremy i doskonalenia swoich wypowiedzi. Klubowicze zdobywają międzynarodowe certyfikaty m.in. kompetentnego mówcy, lidera i po zrealizowaniu zaawansowanych, tematycznych projektów.

Pilska grupa Toastmasters powstała w czerwcu 2015 roku. Po pierwszym spotkaniu organizacyjnym, żywo zainteresowani utworzeniem klubu pilanie, z pomocą kolegów z poznańskich klubów zabrali się za zorganizowanie spotkania pokazowego. Toastmasterzy z Piły odnotowali pierwszy wielki sukces organizacyjny, co dało jeszcze większy wiatr w skrzydła grupy i tak od dwóch lat działają na rzecz edukacji i rozwoju własnego i klubu. Do pilskiego klubu przyjeżdżają i szlifują swoje umiejętności osoby z regionu Wyrzyska, Chodzieży, Wałcza. Klub jest bowiem jedynym w promieniu 100 km. 

Z historycznych ważnych wydarzeń: w kwietniu tego roku w Pile odbył się półfinał Mistrzostw Polski w przemawianiu publicznym oraz ćwierćfinał Mistrzostw Świata w przemawianiu publicznym w języku angielskim oraz niemieckim. Konferencji towarzyszyły warsztaty rozwojowe. Na warsztaty Toastmasterzy zapraszają pilan raz w miesiącu – warto śledzić fanpage by być na bieżąco.

Tymczasem szykują się do spotkania urodzinowego i tu pojawią się znamienici mówcy i liderzy z kraju. Mistrz storytellingu (pilanin) Adam Pioch, trener, mentor, pasjonat przemówień publicznych, Mistrz Polski mów improwizowanych, wicemistrz ewaluacji przemówień, pięciokrotny finalista mistrzostw Europy przemówień publicznych w języku angielskim – Kacper Biłozor, który do Piły przyjedzie ze szkoleniem. Wstęp na spotkanie i szkolenie – bezpłatny.

Zapraszamy już dzisiaj 21 czerwca 2017 r. godz. 18.00 (warsztat), 19:00 urodziny

Miejsce: Inwest Park – Kuluary Sali Miejskiej (wejście od strony Wyspy), Piła, ul. Dąbrowskiego 8

 

Materiał prasowy: Toastamasters Piła

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe