Festiwal HIP HOP Piła 2017

  • 1.06.2017, 20:50
  • J K
Festiwal HIP HOP Piła 2017
Wystąpią: TEDE, KĘKĘ, QUEBONAFIDE, HILL RECORDS, BEDEOS oraz Climatic Crew i Eklektikz

16 czerwca 2017
Stadion SPORTOWY Piła, ul. Okrzei 4 (Stadion GWARDI koło LIDLA) 
Godziny:
15:00 - otwarcie stadionu, 
16:00- koncerty supportów,  
17:30- koncerty gwiazd. 

Bilety: 
35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu.
Bilety dostępne na Ticketos: http://bit.ly/2mSYhjD

Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:
Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA Piła ul. Rogozińska 33. 


TEDE (TDF) 

obecny jest na polskiej scenie hip-hopowej od 1996 roku. Początki jego kariery związane są z zespołem 1kHz (Ein Killa Hertz), który występował w składzie: TDF (Tas De Fleia), Janmario (DJ JMI) oraz V.O.L.T. (600V). 
Tede to tak naprawdę Jacek Graniecki, rocznik 1976. Urodzony w Warszawie raper, producent, aktor, właściciel wytwórni muzycznej Wielkie Joł i marki odzieżowej PLNY Textylia. Jeden z twórców polskiej sceny hiphopowej. Współtwórca legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Znany nie tylko ze względu na muzykę, ale również z uwagi na role filmowe i kontrowersyjne wypowiedzi. 
Kilkukrotnie nominowany do Fryderyków, jest laureatem wielu nagród - na przestrzeni prawie 20 lat działalności muzycznej otrzymał kilka Ślizgerów, nagrodę miesięcznika Machina, Superjedynkę, Belvedere Achievement Award oraz nagrody plebiscytów organizowanych przez Audycję Wudoo, Portal hip-hop.pl i serwis Popkiller.

KĘKĘ

KęKę właściwie Piotr Siara (ur. 15 września 1983 w Radomiu), znany również jako Kę i Kędzior – polski raper. Wraz z raperem i producentem muzycznym Kotzim współtworzył projekty Boa’s i KoKę. W 2013 roku ukazał się wyróżniony złotą płytą debiutancki album solowy rapera zatytułowany Takie rzeczy. Muzyk współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: WhiteHouse, Pawbeats, Czarny HIFI, Paluch oraz Ramona 23.

BEDEOS

Bedoes - rocznik ‘98. Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze miliony w sieci zrobił przed… dwudziestką.
Raper przenosi typową dla SB kontrowersję na zupełnie nowy poziom, a zarazem jego wyszlifowany błyskawicznie styl, w przeciągu kilku lat sprawił, że stał się jednym z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowej szkoły. Do SB Maffiji trafił zanim jeszcze dostał swój dowód osobisty.
Wachlarz umiejętności Bedoesa nie ogranicza się tylko do rapowania w przeróżnych tempach i konwencjach, ale również śpiewu i prowokacji, jakiej polski rap jeszcze nie widział, czemu dał pokaz m.in. w cypherze Młodych Wilków Popkillera. Za jego plecami stoją nie tylko chłopaki z 2115, ale też jeden z największych producenckich talentów młodego pokolenia - 16-letni Kubi Producent, który ma już na koncie współpracę m.in. z KęKę czy Żabsonem. Ta historia jeszcze się na dobre nie rozkręciła, a już wstrząsnęła polskim rapem. 

QUEBONAFIDE

Quebonafide, właśc. Kuba Grabowski (ur. 7 lipca 1991 w Ciechanowie), znany również jako Quebo – polski raper. Członek duetu Yochimu, który współtworzył z raperem Fuso. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Solar, Białas, WhiteHouse, Eripe, Te-Tris, Planet ANM, Dwa Sławy, Pawbeats, Paluch oraz Rasmentalism.

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe