Pilskie Muzeum Wojskowe wyjazd Borne Sulinowo

  • 27.07.2017, 17:28 (aktualizacja 27.07.2017 17:58)
  • J K
Pilskie Muzeum Wojskowe wyjazd Borne Sulinowo
Pilskie Muzeum Wojskowe informuje że pieniądze wrzucone przez Państwa do ich skarbonki zainwestowali mądrze, kupując namiot wystawowy.

-Przygotowujemy się do prezentacji podczas tegorocznego XIV Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy” w Bornem Sulinowie. W namiocie na 12 planszach przybliżymy odwiedzającym naszą ekspozycję, ciekawostki związane z militarną historią Piły. Poza namiotem chcemy zaprezentować dwa pojazdy; ADK-11 na samochodzie STAR 266 i wóz dowodzenia na MTLB, które są atrakcją dla dzieci. Niestety na transport brakuje nam środków, wsparcie zadeklarowały nam Firmy: Butik CreOWnia, Ośrodek Szkolenia Kierowców „DARX”, BONUMO z sercem Jakub Wojtaszek oraz Pan Paweł Dobrański i Pan Jacek Bogusławski radny Rady Miasta Piły. Usługę transportu wykona dla nas Firma PUH NAFTA-TRANS Sp. z o.o.- mówi Przemysław Olszyński dyrektor Pilskie Muzeum Wojskowe- Trochę nam jeszcze brakuje, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego wyjazdu, którego celem jest nie tylko promocja muzeum, Piły i jej historii, ale realizacja naszej misji, jaką jest zainteresowanie historią! Dzięki tym pojazdom, ciekawej wystawie i naszej ofercie dla dzieciaków mamy szansę to osiągnąć. Jeśli macie firmy lub posiadacie zbyt dużo środków finansowych to prosimy o wsparcie . Dziękujemy Wszystkim za dotychczasowe wsparcie.

Firmy lub osoby zainteresowane udzieleniem wsparcia prosimy o kontakt e-mail na adres przedmoscie.pila@gmail.com lub poprzez portal facebook. 

 

 

 

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wakacje-_kaszuby
wakacje-_kaszuby 11.08.2017, 15:09
Bardzo ciekawe miejsce

Pozostałe