Anita Kwiatkowska kapitan Enea PTPS Piła w sezonie 2017/2018

  • 28.08.2017, 20:23 (aktualizacja 28.08.2017 20:32)
  • J K
Anita Kwiatkowska kapitan Enea PTPS Piła w sezonie 2017/2018
Anita Kwiatkowska, na kolejny sezon pozostaje kapitanem drużyny Enea PTPS Piła.

Wychowanka pilskiej drużyny, która 2 lata temu wróciła do macierzystego klubu nie kryje zadowolenia z wyboru koleżanek.

„Jest to mój trzeci sezon w roli kapitana pilskiej drużyny i cieszę się, że zespół znów powierzył mi tę funkcję. Moim zadaniem jest przede wszystkim dbanie o atmosferę w drużynie, a także zapewnienie dziewczynom  wsparcia  zarówno na boisku jak i poza nim. Odpowiadam również za komunikację między zespołem a sztabem trenerskim. Jako kapitan pełnię również funkcję reprezentacyjną” – mówi atakująca.

Również sztab trenerski wydaje się być zadowolony z tego wyboru.

„To dziewczyna stąd, z Piły, zna więc wszystkie uwarunkowania klubu. Anita ma bardzo dobry kontakt zarówno z całą drużyną jak i ze sztabem trenerskim, czy zarządem. Jednocześnie to zawodniczka mająca w sobie bardzo dużo pozytywnego entuzjazmu. Uważam, że dzięki tym atutom będzie bardzo dobrym kapitanem dla naszej drużyny” – mówi trener Enea PTPS Piła - Jacek Pasiński.

W czasie spotkania drużyny Enea PTPS Piła wybrano zarówno kapitana jak i Radę Drużyny w skład której weszły najbardziej doświadczone zawodniczki PTPS-u: Agata Babicz, Dorota Wilk, Karolina Różycka i Anita Kwiatkowska.

Dział komunikacji Enea PTPS Piła

 

 

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe