Koncert PUNK 15 września w Klubie BARKA

  • 9.09.2017, 10:12 (aktualizacja 09.09.2017 10:25)
  • J K
Koncert PUNK 15 września w Klubie BARKA
15 września 2017 (piątek) w Klubie Muzycznym BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda) o 19:00 odbędzie się PUNK Koncert!

Tego dnia na scenie wystąpią: 

NAUKA O GÓWNIE (punk rock Nowy Tomyśl) 
ZAKAZ POSIADANIA (punk rock Wyspa Wolin)
JAMNIK 73 (hc punk Piła) 
RAJD 

Wstęp: 15 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu.
Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:
Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.

NAUKA O GÓWNIE
"Dla jednych politycznie i tekstowo byliśmy polskim The Clash. Dla innych - hołota grającą punko-polo. A my po prostu robiliśmy swoje, bo tak w tamtych czasach postrzegaliśmy rzeczywistość"-Mariusz Giglewicz.
Tak naprawdę plany zespołu narodziły się w latach 1987-1988. W pierwszym składzie kapeli zagrali Matiusz i Bunt. Nie było sprzętu, na próbach graliśmy na pudle i taboretach zamiast perkusji. Nikt nie potrafił na niczym grać, ale byliśmy pełni zapału. Próbowaliśmy zaistnieć pod różnymi nazwami: Rozpacz, Agresja, Stalin-Grat itp. Po jakimś czasie dołączyli do nas Siwy i Wojtek - pierwszy pełny skład, który dał zalążek Nauce o Gównie. Pamiętne ferie zimowe w 1988 roku, kiedy to mieliśmy nocne próby na chacie, z rodzicami śpiącymi za ścianą. Później wakacje, Siwy przywiózł z Czechosłowacji dwie pary podrabianych Adidasów, które udało nam się wymienić na perkusję. Pierwszą gitarę basową kupiliśmy od kapeli Autsajder z Góry. Mariusz, Wojtek i Siwy byli kolegami z klasy w szkole budowlanej w Poznaniu. Większość ludzi z naszej klasy należało do subkultury punków - nie było żadnej alternatywy, jak tylko zacząć grać punk rocka...


W 1992 roku wystąpili na festiwalu w Jarocinie, gdzie na małej scenie m.in zagrali utwór we własnej interpretacji Janek Wiśniewski padł; 1995 zagrał na WOŚP. Przez kilka lat wydawali własny zin pt. DUPA JASIU (wyszło sześć numerów w kilkuset egzemplarzach). W 1996 zespół zawiesił działalność wraz z wydaniem oficjalnej kasety video działań zespołu z lat 1992-1996. Pod koniec października 2016 roku, zespół zreaktywował się.
https://www.facebook.com/naukaogownie/?ref=br_rs 

RAJD 
Naturalna, ekspresyjna muzyka porywa w wir przemyśleń. Zwarta sekcja rytmiczna pod kierownictwem Tomka Kubika (Indios Bravos, Pogodno) daje solidną bazę dla psychodelicznej podróży gitar Piotra Jasińskiego. Wszystko spaja w całość trzymający puls bas Mateusza Spustka, a wielką energię dodają wokale wszystkich trzech członków grupy.
https://www.facebook.com/rajd.naturalmusic/ 

ZAKAZ POSIADANIA 
Zespół powstał w 2009 roku na wyspie Wolin (Zachodniopomorskie). pierwszą płytę ,,Przyjdzie czas ,, wydaliśmy własnym sumptem w 2012 roku. Gramy muzykę mocno związaną z brzmieniem oraz specyfiką polskiego punk rocka lat 80. Nasze teksty bezkompromisowo krytykują zastaną rzeczywistość.
https://www.facebook.com/ZakazPosiadania/ 

JAMNIK 73
HC punk z Piły.

J K

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe