Wmurowanie Aktu Erekcyjnego pod budowę akademika w Szkole Policji w Pile

  • 11.09.2017, 20:56
  • J K
Wmurowanie Aktu Erekcyjnego pod budowę akademika w Szkole Policji w Pile
11 września w Szkole Policji w Pile odbyła się uroczysta zbiórka z okazji wmurowania Aktu Erekcyjnego pod budowę budynku tymczasowego zamieszkania zbiorowego (nowy budynek zakwaterowania dla słuchaczy).

Budynek zakwaterowania dla słuchaczy Szkoły Policji w Pile zaprojektowany został na planie litery L na pięciu kondygnacjach. Każda kondygnacja, pomijając ostatnią (poddasze), będzie mieści moduły mieszkalne składające się z przedpokoju, wspólnej łazienki i dwóch pokoi. Przewidziano moduły dwupokojowe, w których kwaterowane będą w sumie cztery osoby oraz moduły jednopokojowe, w których kwaterowane będą dwie osoby. Ostatnia kondygnacja, częściowo jako poddasze nieużytkowe, będzie miała możliwość przekształcenia na potrzeby mieszkaniowe.

W budynku przewidziano 386 miejsc dla słuchaczy z możliwością aranżacji poddasza na użytek kolejnych 73 osób.

Na każdym piętrze, oprócz poddasza, w centralnej części budynku zlokalizowany będzie pokój dowódcy. Na parterze zaprojektowano wartownię przy wjeździe na teren szkoły oraz portiernię przy głównym wejściu do budynku. Użytkownicy budynku będą też mieli do dyspozycji pomieszczenie pralni i suszarni zlokalizowane na parterze. Na ostatniej kondygnacji w głównej wieży budynku znajdzie swoje miejsce sala wielofunkcyjna m.in. dla celów kulturalnych i szkoleniowych. W celu łatwej komunikacji, istniejący budynek, połączony zostanie z powstającym łącznikiem na poziomie trzeciej kondygnacji.

W dniu 18 sierpnia br., w Szkole Policji w Pile podpisano umowę na wykonanie inwestycji. Realizacją zadania zajmie się pilska firma budowlana Pil-Building. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w roku 2019.

J K
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe