Podsumowanie najtrudniejszego okienka w historii pilskiej Polonii z Tomaszem Żentkowskim

Podsumowanie najtrudniejszego okienka w historii pilskiej Polonii z Tomaszem Żentkowskim
Dlaczego klub opuścił Norbert Kościuch, mimo dżentelmeńskiej umowy? Jak udało się przekonać do siebie transfer "last minute", czyli Rafała Okoniewskiego? Jakie cele na nowe rozgrywki stawia sobie menadżer Polonii? Tego wszystkiego dowiecie się w dzisiejszym odcinku programu Krzysiek Kuźmicz na sportowo, zapraszamy do oglądania.

 

Redakcja Pilskatv
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bhp
bhp Dzisiaj, 00:04
Weście pszesuncie pomnik Kameleon2005, bo jak sie s***i na glebe, to się ros***i. A właściciel może się pojawić w karzdymomeńcie.i mavcie w ryj i na zakaźny.
nieznany
nieznany 21.11.2017, 12:11
Dobre....
FanClub JE Le Mana "Milena"
FanClub JE Le Mana "Milena" 18.11.2017, 15:42
Ciekawe, gdzie odbyła się ta wielka dysputa o wielkim sporcie początków XX wieku? Czy to aby w biurze pilska.tv zawiadywanym przez Kamila Ceranowkiego? Ubogacenie marnej chawiry postacią statuetki "Kameleon'2005", której nie odebrał Jego Excelencja Jaśnie Wielmożny Pan Le Man I Wielki od marca 2006 roku, uświadamia nam, zwykłym czerepom rubasznym - zjadaczom chleba, że Ceranowski nie może żyć, trawić, myśleć, sikać do majtek bez odwołania się, choćby symbolicznego do satyrycznej, ale jednak postaci związanej na gruncie medialnym z Jego Excelencją. Debilom, imbecylom i osobom inteligentnym, które dopiero co użytkują Internet, w tym, nową postać starej skompromitowanej stacji expressTV, dajemy do wiadomości, że Statuetka została ufundowana przez redakcję Tygodnika Nowego w roku 2006, kiedy redaktorem naczelnym był Mariusz Józef Szalbierz, syn Ryszarda i Ireny z domu Łoś. Dodatkowo informujemy, że Mariusz Józef Szalbierz ogłosił konkurs "Kameleon'2005" za zdarzenia z roku 2006. Jest to jego wkład w dzieje głupoty w Polsce. Mariusz Józef Szalbierz ogłaszając konkurs nie zawiadomił o tym zbrodniczym akcie odarcia z wolności i kradzieży cudzej tożsamości Jego Excelencji Jaśnie Wielmożnego Pana Le Mana I Wielkiego. W dodatku zauważyć należy, że ten konkurs został ufundowany na fałszerstwie już w tytule artykułu, który był aktem stworzenia dla "Kameleon'2005". Mariusz Józef Szalbierz uznał arbitralnie, że adres IP jaki podał dnia 2006-01-25 09:32:27 w artykule "Gumowe ucho IP: 83.16.217.54" należy do Jego Excelencji. Jego Excelencja Jaśnie Wielmożny Pan Le Man I Wielki nigdy nie miał na swoim komputerze takiego adresu IP. Coś, co jest zbudowane na fundamencie kłamstwa nie może być uczciwe, prawdziwe i trwałe. Pewien korespondent forum portalu dzienniknowy.pl, występujący pod ksywą "Pan obcięty na jeżyka", 2009-11-10 12:08:37 tak ocenił działalność Mariusza Józefa Szalbierza, już w początkach jego roboty jako naczelnego medium faktypilskie.pl. Cytat: "Obywatel Szalbierz - celowo nie używam tu słowa dziennikarz, co by nie urazić prawdziwych dziennikarzy - w ramach służby swemu panu wymyślił plebiscyt, który miał służyć tylko i wyłącznie oszkalowaniu wolnego obywatela, który miał chęć i odwagę działać na gruncie społecznym. Dziennikarstwo pilskie nie znało wczesniej tak hańbiącego ten zawód przypadku. I mam nadzieję, że już nie pozna. Szalbierz tego blamażu ze swojej facjaty raczej nie zdoła już zmyć. Nawet gdyby wstąpił do klasztoru. Parch zawsze pozostanie parchem, choćby se gębę przypudrował ...".
kameleon roku
kameleon roku 25.11.2017, 20:12
Leman ten program jest kręcony przy ulicy Franklina Delano Roosevelta w Pile. Jest to pokój kolegium redakcyjnego. Ceranowski nie używał tej symboliki wobec Ciebie.

Pozostałe