Udany weekend zawodników Sportów Walki Piła!

  • 20.11.2017, 16:23
  • J K
Udany weekend zawodników Sportów Walki Piła!
Aż w trzech różnych miejscach w ubiegły weekend rywalizowali zawodnicy pilskich Sportów Walki.

Mikołaj Tobera i Jakub Kosior (Sporty Walki Pila) reprezentowali drużynę Wielkopolski w wyjazdowym meczu bokserskim z Tv Alzey- Box Gym Dreger. Polska drużyna pokonała Niemców na ich terenie 11-9. Mikołaj Tobera pewnie pokonuje swojego rywala przed czasem w 2 rundzie.Kuba Kosior niestety ulega rywalowi ale stoczył naprawdę dobry pojedynek z niemieckim zawodnikiem. Mimo młodego wieku zawodników ich walka wzbudziła duży aplauz zgromadzonej publiczności!

Z kolei w Lesznie odbył się XXV Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Jana Pawlaka i I Turniej Bokserski im. Pawła Mikołajczaka.Dobrą formę potwierdził po raz kolejny Oliver Chudzik zwyciężając w walce w kategorii 69 kg.Dwóch pozostałych naszych reprezentantów musiało uznać tym razem wyższość rywali. Jakub Jagodziński to debiutant oraz Mikołaj Polcyn zdobyli kolejne cenne doświadczenie rywalizując z mocnymi rywalami.

Na koniec w Kartuzach odbyły się Otwarte Mistrzostwa województwa Pomorskiego w kick boxingu. Bilans zawodników z Piły to 6 zwycięstw i tylko jedna porażka debiutującego Michała Haiwki. Swoje walki wygrali Kuba Szymanowski, Piotr Woźniak, Kacper Krygier, Seweryn Mickiewicz, Kacper Kowalski i kolejny debiutant Miłosz Bogucki. Dodatkowo Piotrek Woźniak zostaje uznany najlepszym juniorem turnieju.

J K

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe