Sesja Rady Miasta Piły [Na żywo]

  • 4.03.2018, 11:11 (aktualizacja 04.03.2018 12:17)
  • Kamil Ceranowski
Sesja Rady Miasta Piły [Na żywo]
Transmisja uroczystej sesji Rady Miasta Piły

Kamil Ceranowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miss Powieka
Miss Powieka 2.03.2018, 16:07
leman, zanosi się na to, że komornik będzie u ciebie częstym gościem. I nawet paragon ci zostawi
62,375
62,375 8.03.2018, 11:00
Komornik, jeśli zostanie wezwany, przyniesie kasę i kwit: kasa wypłaci. Chyba, że się obejdzie bez dodatkowych kosztów.
prezes
prezes 4.03.2018, 13:36
Zesrała się bida i płacze.
jl
jl 2.03.2018, 14:00
J. Lemanowicz 2008-11-14 08:15:57

Gitarzysta:
Wiem za to, że pracując w TN - pomijam, na ile to było słuszne - zawsze pracował (czytaj: pisał) otwarcie, bez podszywania się pod kogokolwiek".

Mariusz Szalbierz, kiedy mu zwróciłem uwagę na to, że podpisany przez niego kolaż na pierwszej stronie Tygodnika Nowego zawiera fałsz, w odpowiedzi w felietonie "Na marginesie" zgonił to na kolegę z redakcji. A więc ta pochwalana otwartość jest dyskusyjna.
Nie można Szalbierzowi odmówić zapału w wykonywaniu poleceń Henryka Stokłosy, mających na celu dyskredytację niewygodnych osób. W pogoni za łaskawym spojrzeniem swojego właściciela Szalbierz dopuszczał się czynów niegodnych, jak publikacja treści nielegalnych podsłuchów, inwigilowanie obywateli i zbieranie informacji o ludziach, którzy nie są osobami publicznymi i nawet nie mieszkają w kraju od wielu lat. Skutki takiej aktywności wychwalanego Szalbierza bywały dla obsobaczanych obywateli bardzo przykre.
JL
JL 2.03.2018, 13:37
Na portalu faktypiskie.pl nie można nic wpisać, dlatego tu!
kicha turecka
kicha turecka 2.03.2018, 16:10
Można, można, stary capie - bez problemu
Ja
Ja 4.03.2018, 13:25
Tu też cenzuruje naczelny z sitey grajdoła pilskiego szamba prasowego i w ogóle medialnego.
JL
JL 2.03.2018, 13:35
Niedziela, 15 Marzec 2009 09:49
Post scriptum
Jak wynika z wpisów na konkurencyjnym portalu, nadal jestem tam jednym z ulubionych tematów. Z przykrością muszę jednak poinformować, że nie podejmę wypocin kilku klawiaturowych onanistów póki – tu powtórzę słowa mojego przedostatniego felietonu – ,,internetowi opluwacze wykrzesają w sobie tyle odwagi, by plucie firmować własnym nazwiskiem”. Znając specyfikę charakteru tego typu ludzi zdaję sobie sprawę, że nie ma na to żadnych szans.

Gwoli prawdy przyznam, że tylko jeden z internautów podpisuje się w sposób nie zaciemniający jego identyfikacji, co od biedy można by uznać za namiastkę odwagi. Przeczytałem o nim niedawno, że ponoć w domu powinien mieć teraz więcej zajęcia, ale – jak widać – nie jest ono na tyle absorbujące, by nie spełniać się pisarsko przy klawiaturze.

Ale to akurat jest ten wyjątkowy przypadek, o którym rok temu napisałem, że g... nie tykam. I tego postanowienia konsekwentnie się trzymam.
Na to, że g... tyka mnie, nic nie poradzę.
(msz)
do niedokształconego
do niedokształconego 4.03.2018, 12:34
postscriptum pisze się łącznie: postscriptum a nie post scriptum.
ciekawa fanka Mariusza
ciekawa fanka Mariusza 3.03.2018, 17:57
Czy ta wytworna forma "g..." w naturalistycznym wydaniu znaczy gówno (g ó w n o )?
Beata '63
Beata '63 7.03.2018, 21:56
Proszę pana Mariusza sz o odpowiedź!!!
Parówa z NYC
Parówa z NYC 11.03.2018, 10:33
teściu, to ja, ***hula

Pozostałe