Podpisanie umów na dotacje z powiatu pilskiego dla stowarzyszeń kultury fizycznej i turystyki

  • 2.03.2018, 18:49 (aktualizacja 02.07.2018 00:25)
  • Kamil Ceranowski
Podpisanie umów na dotacje z powiatu pilskiego dla stowarzyszeń kultury fizycznej i turystyki

Kamil Ceranowski
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hg
hg 4.07.2018, 02:42
https://www.youtube.com/watch?v=ShY-4gIJkyg
Grom
Grom 13.07.2018, 16:38
W tym krótkim filmiku jest kilka istotnych zdarzeń, które krótko opiszę. Są tu trzy osoby: Krysia, Janusz Bond Leman, Kamil Ceranowski szpieg z krainy Smrodowców. Dwie pierwsze osoby są w swoim domu i opowiadają sobie pewne fakty i wydarzenia związane z upierdliwą falą pomówień ze strony GPS100. Te dwie osoby w czasie rzeczywistym dziejących się spraw, uchwyconych kamerą zainstalowaną w telefonie nie wiedzą, że nagrywa ich skrycie Kamil Ceranowski. W tym czasie, lata 2012 roku, był on przyjmowany w domu Janusza Bond Lemana jako osoba zaprzyjaźniona, złączona wspólnym celem opracowania i wydania przez telewizję expressTV dużego materiału multimedialnego poświęconego Henrykowi Stokłosie, z jego zaletami i wadami. Redakcja expressTV, której właścicielem i redaktorem naczelnym był Kamil Ceranowski powołała do tego celu dziennikarską „grupę redakcyjno-realizacyjną” z siedzibą w mieszkaniu Janusza Bond Lemana. Dziennikarzami tej grupy byli: Krysia, Janusz Bond Leman i Kamil Ceranowski. Kamil Ceranowski zapewniał, że taka redakcja podlega ochronie prawa prasowego a utrzymywanie bazy grupy redakcyjno-realizacyjnej poza redakcją przy ulicy Dąbrowskiego 8 VIII piętro jest konieczne, dla bezpieczeństwa dokumentacji. Według Kamila Ceranowskiego jego operator kamery Jakub Wicher jest sprzedajnym gnojkiem, który za stówę sprzeda każdą informację zgromadzoną z trudem przez stację expressTV. Nazywał go też szyderczo „Kuba za stówę”. Zatem nie jest to nagranie, którego autorstwo nieroby dziennikarskie z TN i FP przypisują wygodnicko Krysi i Januszowi Bond Lemanowi.
Jeden redaktor, zwany „Big Flachą”, dokonał wielkiej pracy umysłowej spisując dialogi tego filmiku dla opublikowania ich w ulotce i na portalu faktypilskie.pl lub na łamach Tygodnika Nowego, gdzie oczywiści od lat nie pracuje. Popełnił w tej pracy błąd wynikający albo z niepełnej trzeźwości osoby chlejącej zaćmiewające flaszki i duże dżekdanielsy. Jeżeli ten tekst opracowany przez „Big Flachę” nie był realizowany jako audiogram w pijanym widzie, to nie można wykluczyć niedosłuchu typu późnego gumisia – amatora tanich win siarowanych i piw z puszki. Kto chce dojść samodzielnie do tego przypadku, który jest nolens volens przejawem nierzetelności dziennikarskiej, może sam porównać nagranie z audiogramem zamieszczonym w wyżej wymienionych niszowych mediach wieśniackich.
Kamil Ceranowski nie uniknął błędu dekonspirującego agenta – szpiega z krainy Smrodowców. Pod koniec filmiku pokazał swoją pociętą sznytami lewą rękę, co widać w 2:02 minucie, czyli 122 sekundzie nagrania.
Był to z pewnością sierpień 2012 roku, bo z początkiem września Janusz Bond Leman i Krysia wyjechali na 10 dni. Kiedy wrócili 11 września, o 17:40 przyszwendał się Kamil Ceranowski, zabrał laptopa, modem mobilnego internetu, telefon redakcyjny Nokia E52 z programem szpiegującym użytkownika - SpyPhone. Wyłudził też podpis na druku, którego treść następnie sfałszował dopisując dodatkowe informacje, jakich nie było w chwili podpisywania.
ortograf
ortograf 1.07.2018, 16:48
Janszu Lemanowicz nie zdaży napisac ksiażki "jak wydymali mi syna za oceanem" Powstanie jedynie notatka w na pulpicie. 
Ja
Ja 1.07.2018, 11:40
liczby, daty, czas, przyjemnie spędzać czas na ELEKTRONICZNYCH PORTALACH 
Krecia Pytaczkiewiczówna
Krecia Pytaczkiewiczówna 29.06.2018, 20:39
O który to już raz syn mój wyjebany przez tureckiego pedała. 

Pozostałe