Renata Beger zapowiada bojkot wyborów samorządowych

  • 27.08.2018, 10:56
Renata Beger zapowiada bojkot wyborów samorządowych Kamil Ceranowski
Federacja Rolna zwołała konferencję prasową dotyczącą najbardziej pilnych spraw w polskim rolnictwie. W konferencji brali także udział rolnicy, wójt gminy Złotów Piotr Lach, była poseł na Sejm RP Renata Beger, przewodniczący ZZRR Solidarni Marcin Bustowski oraz Danuta Pilarska.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cosiek Nickiewicz
Cosiek Nickiewicz 23.10.2018, 17:37
Renata, zbojkotowałaś i co? I nic.
polityk o wielkiej wiedzy
polityk o wielkiej wiedzy 10.10.2018, 01:48
Nikogo nie obchodzi. Ale niech Renata nie poddaje się.
cf
cf 23.09.2018, 20:07
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl
Jan
Jan 27.08.2018, 21:35
Nie do końca jestem przekonany, czy rzeczywiście rolnicy mają tak źle. Rozumiem - susza, mniej zarobili ale niedawno rozmawiałem z rolnikiem, który ma sporo ziemi. Mówił tak: w tym roku zbiory były kiepskie i wyszedłem "na zero". Ale dostanę unijną dopłatę (100 tys.) i ona będzie w całości "na plus", będzie moim zyskiem.
derek
derek 30.08.2018, 16:24
Rolnicy są na przykład chronieni przed egzekucją komorniczą jak nikt inny: http://pamietnikwindykatora.pl/komornik-a-rolnik/ najgorzej mają przedsiębiorcy którym nie przysługuje żadne zwolnienie od egzekucji, ani na koncie, ani sprzęty firmowe.
Mich
Mich 27.08.2018, 13:05
Są wybory i jest Renata. Przecież to oczywiste. "To nie jest mój koniec kariery politycznej"
. i ,
. i , 15.09.2018, 13:57
Kogo obchodzi, co Renata bojkotuje?
chętny bzykacz
chętny bzykacz 18.09.2018, 13:15
Jak obecnie u Renaty z ***ami?

Pozostałe