Zakończyły się prace na parkingu przy ulicy Bydgoskiej

  • 12.07.2017, 15:22
  • J K
Zakończyły się prace na parkingu przy ulicy Bydgoskiej
Informujemy, że prace wykonawcze na parkingu przy ulicy Bydgoskiej w Pile zbliżają się ku końcowi. Ogrodzenie terenu zostało zdemontowane. Do wykonania pozostaje malowanie oznakowania poziomego oraz ustawienie znaków pionowych. Odbiór robót od wykonawcy przewidziany jest w dniach 17 - 20 lipca.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami budowa zostanie zgłoszona do odbioru w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Pile, który w terminie do 21 dni dokonuje odpowiednich czynności w celu wydania zezwolenia na użytkowanie.

Obecnie  trwają starania o jak najszybsze umożliwienie korzystania z parkingu. Do czasu jednak wydania formalnego zezwolenia na użytkowanie korzystanie z parkingu będzie zabronione, a wjazdy na parking zostaną zamknięte, uniemożliwiając postój na nim samochodów.

O oddaniu parkingu do użytku poinformujemy Państwa niezwłocznie po wydaniu stosownej decyzji.

J. Oburota UM Piły

J K

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe