Sierpniowe Święto Wojska Polskiego

  • 11.08.2015, 18:30 (aktualizacja 11.08.2015, 18:52)
  • Daria Janczewska
Sierpniowe Święto Wojska Polskiego
14 sierpnia o godzinie 16.00, na placu przy kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski odbędzie się spotkanie okolicznościowe w ramach Święta Wojska Polskiego. Spotkanie będzie poprzedzone złożeniem hołdu żołnierzom przy pomniku n placu Zwycięstwa oraz uroczysta mszą świętą.

Zanim przy ul. Podchorążych rozpocznie się spotkanie, na które przygotowane zostały pokazy służb mundurowych oraz inne atrakcje o godzinie 14.00 na placu Zwycięstwa oddany zostanie hołd żołnierzom. Następnie o godzinie 15.00 odbędzie się uroczysta msza święta w kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Po mszy o godzinie 16.00 odbędą się pokazy. 

Tradycyjnie, głównymi organizatorami obchodów są Powiat Pilski oraz Garnizon Piła.

Daria Janczewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe