PILSKA PRODUKCJA DLA DZIECI

  • 01.12.2016, 14:47
  • J K
PILSKA PRODUKCJA DLA DZIECI
Na dziecięcym rynku muzycznym pojawiła się nowa płyta z piosenkami dla dzieci. Autorami piosenek są Agnieszka Kopacz i Piotr Belak mieszkańcy Piły. Płyta zawiera dziesięć utworów o tematyce całorocznej wraz z ich wersjami instrumentalnymi.

Na płycie śpiewają uczniowie pilskich szkół: Aleksandra Kopacz,  Julia Czerniawska, Marika Maday,  Wiktoria Baziuk, Krzysztof Piłat,  Wiktoria Więckiewicz , Wiktor Papka i Bartosz Alchimowicz. Poza tym na płycie można usłyszeć autorkę i inicjatorkę projektu Agnieszkę Kopacz oraz Piotra Belaka, który jest producentem muzycznym płyty.

Agnieszka Kopacz i Piotr Belak to duet dobrze znany prowadzący audycje muzyczne Muzolaki w szkołach i przedszkolach. Płyta z piosenkami jest to efekt czteroletniej współpracy w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci. Piosenki są bogato zaaranżowane, bardzo pozytywne i szybko wpadają w ucho. Dwa singlowe utwory od września grane są w stacjach radiowych w całej Polsce.

Produkcja krążka odbyła się głównie w Pile w Studiu Muzostacja, a Wydawcą jest Okrzyk Radości Studio Kreatywne z Piły. Płyta z piosenkami to już druga produkcja Okrzyku Radości. W zeszłym roku wydano bajkę do słuchania Czerwony Kapturek, która została bardzo pozytywnie oceniona przez dzieci i rodziców.

Więcej informacji na temat płyty oraz zamówić płytę można pod adresem: www.okrzykradosci.pl

Płyty są również dostępne w Studiu Muzostacja w Pile, Sklepie Muzycznym Demo w Pile oraz w pilskich księgarniach.

J K

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe