Grzywacze na oku Burmistrza Złotowa Adama Pulita

  • 23.04.2017, 12:18 (aktualizacja 23.04.2017, 13:14)
  • Kamil Ceranowski
Grzywacze na oku Burmistrza Złotowa Adama Pulita
Na profilu społecznościowym pojawiły się zgłoszenia o nieprawidłowej pracy kamery. Widok z okna burmistrza transmitowany przez przez kamerę online zasłoniło drzewo

W Złotowie, od kilkunastu miesięcy transmitowany jest widok na rondo za pomocą kamery, z której obraz transmitowany jest "na żywo" w internecie pod nazwą "Z okna burmistrza". Obraz dostępny jest na stronie https://worldcam.live/pl/webcam/umzlotow, cieszy się dużą popularnością, za jego pomocą możemy obserwować ruch na głównym rondzie oraz przylegających chodnikach. Widok transmitowany "na żywo" z okna burmistrza to także podgląd na jelenia, którego można uruchomić z aplikacji i obserwować również za pośrednictwem obrazu z kamery. 

Niedawno jednak kamera została skierowana na rosnące przy budynku drzewo, większość kadru wypełniają konary drzewa, co skutecznie uniemożliwia obserwację ronda i jelenia. Internauci szybko zauważyli nieprawidłowość, w ich ocenie, zgłosili usterkę za pomocą popularnego portalu społecznościowego. Na zgłoszenie szybko zareagował Adam Pulit i poinformował, że kamera została skierowana celowo na drzewo. Z zawodu przyrodnik o specjalności leśnej, burmistrz Złotowa wypatrzył tam gniazdo gołębi grzywaczy. Jak napisał: "(...) Na tym drzewie pojawiają się gołębie grzywacze i budują gniazdo. Zobaczymy jak się temat rozwinie."

Po włączeniu obrazu na gniazdo i dokładnym przypatrzeniu się, możemy zwrócić uwagę na pewien detal, który wskazuje, że sprawa jest na pewno rozwojowa.  

Zdjęcie: worldcam.live

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pan Piotr
Pan Piotr 24.04.2017, 09:47
Promiennik podczerwieni nie jest wygrzeje jaja.

Pozostałe