Dzień i noc z Pilskim Muzeum Wojskowym

  • 15.05.2017, 16:58
  • J K
Dzień i noc z Pilskim Muzeum Wojskowym
W tym roku zapraszamy mieszkańców Piły i okolic na spędzenie z Pilskim Muzeum Wojskowym dnia i nocy.

W sobotę 20 maja Pilskie Muzeum Wojskowe (w organizacji) organizuje Piknik militarny od 12:00 do 16:00 na pilskim lotnisku przy schronohangarze nr 5. Główną atrakcją pikniku będzie słynny amerykański transporter HALF-TRACK M16A1 w wersji przeciwlotniczej oraz czołg T-55A w historycznych pilskich barwach, pojazdy zaprezentujemy podczas pokazów dynamicznych!

Dodatkową atrakcją będzie wystawa sprzętu wojskowego, pojazdy z okresu II wojny światowej, jedzenie z wojskowej kuchni polowej, gry i zabawy dla dzieci.  

Po Pikniku od godziny 18::00 w ramach Europejskiej Nocy Muzeów zapraszamy do nocnego zwiedzania naszej wystawy stałej „Poznaj 100. – letnią Historię pilskiego lotniska”. Będzie też można obserwować teren lotniska w nocy przez noktowizor czołgowy!

Szczegóły dojazdu oraz więcej informacji na stronie www.pila.fortyfikacje.pl i na FB.

Serdecznie zapraszamy.

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe