„Pracuj w Pile” dotarło do Czarnkowa.

  • 06.07.2017, 20:38
  • J K
„Pracuj w Pile” dotarło do Czarnkowa.
Tym razem do pracy w Pile Zastępca Prezydenta Beata Dudzińska wraz z przedstawicielami Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski – Prezesem Grzegorzem Marciniakiem oraz członkiem Izby Krzysztofem Trawińskim, Inwest-Parku i Urzędu Miasta zapraszała mieszkańców Czarnkowa. Było to trzecie miasto, które odwiedziliśmy w ramach kampanii „Pracuj w Pile”.

Mieszkańcy miasta z zaciekawieniem przyjmowali wręczaną im gazetę. Z kolei Czarnków oczarował pilan jako miast niezwykle urokliwe, czyste i zadbane, pełne przepięknych kompozycji kwiatowych. Naszą gazetę „Pracuj w Pile” czytał nawet sam Janko z Czarnkowa.

Przypomnijmy, iż  "Pracuj w Pile" to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na kadrę pracowniczą w naszym mieście. Plany nowych inwestorów oraz rozwijający się lokalni przedsiębiorcy znacząco wpływają na i tak bardzo niski wskaźnik bezrobocia (obecnie na poziomie 4%). Stąd decyzja o rozpoczęciu kampanii koordynowanej przez Inwest Park, która pozwoli zaprezentować pilską ofertę rynku pracy w subregionie.

Kampania jest skierowana szczególnie do osób, które na co dzień dojeżdżają do dużych ośrodków miejskich takich jak Poznań, Bydgoszcz czy Szczecin i obejmuje miasta ościenne w promieniu 70 kilometrów od Piły i skierowana będzie do różnych grup pracowników: od podstawowych - niewykwalifikowanych, po specjalistów, do osób zajmujących stanowiska managerskie. Celem kampanii będzie również przybliżenie sylwetek poszczególnych firm, których na rynku pilskim sukcesywnie przybywa

 
J.Oburota UM PIły
J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe