ImProvia kupiła działkę w strefie przemysłowej

  • 07.07.2017, 16:02
  • J K
ImProvia kupiła działkę w strefie przemysłowej
7 lipca 2017 r. odbył się pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej działkę nr 61/9 (obręb 28) o powierzchni 0,5082 ha, położonej w rejonie ul. Wawelskiej w Pile. Nieruchomość położona jest w obszarze Specjalnej Strefy Ekonomicznej –Podstrefa Piła. Nabywcą działki została firma: 4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pile. Najwyższa cena uzyskana w przetargu to: 220 200,00 zł.

4.IP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest powiązana z ImProvia Sp. z o.o. - międzynarodową firmą inżynieryjną, która specjalizuje się w elektrycznej/mechanicznej inżynierii projektowania oraz inżynierii zaopatrzenia. ImProvia funkcjonuje na różnorodnych sektorach rynku takich jak przemysł, energetyka, systemy zaawansowanych technologii oraz lotnictwo. ImProvia posiada swoje siedziby w kilku krajach europejskich tj. Polsce, Niemczech oraz Szwecji, a główna kwatera mieści się w Holandii. Plany spółki zakładają rozwinięcie biura projektowego i zaplecza produkcyjnego właśnie w Pile.

Komunikat prasowy -  opracowanie na podstawie informacji ze strony http://improvia.nl/?lang=pl i informacji z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami UM Piły.

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe