Pasmo ogólnopolskie

  • 05.04.2016, 21:03 (aktualizacja 03.01.2018, 13:12)
  • Kamil Ceranowski
Pasmo ogólnopolskie
Pasmo wspólne telewizji w grupie Vectra Media

Kanał ogólnopolski

Działąjąc w sieci Vectra nadajmy nasze programy wspólne w całej Polsce, daje nam to blisko 2,5 mln potencjalnych widzów. Czyli ilość abonentów Vectry to potencjalny widz pasma wspólnego. 

Każda z telewizji lokalnych - członków Stwoarzyszenia Telewizji Lokalnych  i Regionalnych i jednocześnie grupy Vectra MEDIA emituje swoje programy lokalne w swoich miastach gdzie 4 dni w tygoniu nadawane jest pamo wspólne naszych telewizji lokanych.  

Dział Marketingu i Reklamy Telewizji ExpressTV oferuje Państwu szeroką gamę możliwości i sposobów prezentowania reklamy i komunikacji w naszej telewizji. Profesjonalna grupa grafików, specjalistów ds. reklamy, copywriterów, montażystów i operatorów realizuje zlecenia z zakresu produkcji reklamowej wykorzystujące mass-media oraz komunikacji bezpośredniej.

Zawsze angażujemy wszelkie możliwe nam dostępne narzędzia i wiedzę ,aby Państwa film korporacyjny, reklama ,komunikat prasowy były czymś wyjątkowym, zapadały w świadomości odbiorcy w pozytywnym kontekście i w jak najlepszy sposób przedstawiały misję firmy bądź cechy produktu. Naszymi klientami są zarówno małe podmioty gospodarcze jak i duże korporacje.

Dział Marketingu i Reklamy Telewizji ExpressTV oferuje możliwość zamówienia reklamy w 51 telewizjach lokalnych,
nadających w TK Vectra na terenie ponad 90 miast (zobacz mapkę zasięgu). Współpracujemy stale z innymi mediami regionalnymi i krajowymi dzięki temu jesteśmy w stanie zaplanować dla Państwa kampanię reklamową 
o dowolnym zasięgu oddziaływania, obejmującą takie formy reklamy jak telewizja, prasa, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.

Oferta reklamowa naszej stacji, to przede wszystkim emisja filmowych spotów reklamowych na kanale programu lokalnego Telewizji ExpressTV oraz reklam graficznych na kanale informacji planszowej. To najbardziej skuteczny sposób dotarcia do mieszkańców Piły i Wągrowca poprzez naszą telewizję z informacją o państwa firmie.
Za pośrednictwem naszej strony internetowej wwww.expresstv.pl będziemy oddziaływać medialnie na obszarze czterech powiatów takich jak złotowski, pilski, chodzieski i wągrowiecki. 
Mając na uwadze optymalne wykorzystanie kwot przeznaczonych przez Państwa na reklamę, naszą ofertę uzupełniają specjalne pakiety reklamowe, obejmujące emisję spotów filmowych, reklamę na kanale planszowym, reklamę banerową na naszej stronie internetowej oraz wizytówki video.

Nowy wymiar reklamy. Dostosowując się do potrzeb naszych Klientów, wprowadziliśmy szeroką ofertę kompleksowych usług reklamowych z zakresu reklamy wizualnej oraz poligrafii reklamowej. W jednym miejscu możesz zamówić wizytówki, reklamę prasową, foldery, plakaty, jak również baner, planszę reklamową, film promocyjny lub spot video. Pomagamy dotrzeć z przekazem reklamowym do jak najszerszego grona Klientów wykorzystując wszelkie dostępne kanały dotarcia: reklama telewizyjne, internetowa, prasowa, kolportaż ulotek, pozostałe......

Kontakt:


1.  603 280 028

2.  603 677 276 

[email protected],

Kamil Ceranowski

Podziel się:


Pozostałe