Na śniadaniu Polonii o biznesie

  • 05.10.2017, 15:51
  • J K
Na śniadaniu Polonii o biznesie
Po spotkaniu inaugurującym projekt Polonia Biznes Klub, które odbyło się we wrześniu, przyszedł czas na Pierwsze Śniadanie Biznesowe. To odbyło się w środowy poranek w Restauracji Stajnia. W spotkaniu uczestniczyło blisko czterdziestu przedsiębiorców, przedstawicieli firm i właścicieli. Każdy z nich miał szansę powiedzieć kilka słów o swojej firmie, prowadzonej działalności i poszukiwanych kontrahentach.

Śniadanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez prezesa KŻ Polonia Piła Tomasza Sotera. Następnie o szczegółach projektu i korzyściach wynikających z członkostwa w Polonia Biznes Klub opowiedział Radosław Rogiewicz, który Partnerskie Kluby Biznesu prowadzi w całej Polsce. Goście dowiedzieli się między innymi o liczbie firm, jakie do tej pory przystąpiły do projektów całej Polsce, przedstawione zostały lokalizacje, w których działają już Kluby Biznesu, a także kluby sportowe, gdzie projekt już działa. Wrażenie robiła nie tylko skala, ale też liczby i kwoty kontraktów pomiędzy firmami, które dzięki swojemu zaangażowaniu w Klubach Biznesu miały możliwość nawiązania kontaktu zakończonego podpisaniem umowy. Na takie rezultaty liczymy również w Pile.

W Restauracji Stajnia gościli przedstawiciele firm nie tylko z Piły. Byli przedstawiciele przedsiębiorców choćby z Poznania, Bydgoszczy i Trójmiasta. Gościliśmy między innymi firmy z branży budowlanej, transportowej, usługi IT, kancelarie prawnicze czy firmę windykacyjną. Do Piły przyjechali również członkowie innych Partnerskich Klubów Biznesu, którzy docenili projekt i już korzystają z benefitów uczestniczenia w nim. Ich obecność w Pile to nie tylko poszukiwanie kolejnych partnerów biznesowych, ale też dowód na to, że członkostwo w klubie biznesu po prostu się opłaca.

Ostatnim oficjalnym punktem śniadania były autoprezentacje. Każda z osób mogła w kilku zdaniach przedstawić swoją działalność, opowiedzieć o ofercie swojej firmy i o tym czego potrzebuje i jakich partnerów w biznesie szuka. Na koniec była okazja do jakże ważnych rozmów i wymiany kontaktów. Padły również pierwsze deklaracje chęci przystąpienia do Polonia Biznes Klub.

Kolejne śniadanie odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Rzecznik Prasowy KŻ Polonia Piła

J K

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe