Spotkanie w gronie biznesu

  • 03.11.2017, 12:20
  • J K
Spotkanie w gronie biznesu
Kolejne śniadanie biznesowe Polonii Piła już niebawem. Każdy komu zależy na rozwijaniu swojej działalności powinien przyjść i przekonać się, ile dać mu może przynależność do Klubu Biznesu Polonii Piła.

Śniadania biznesowe są doskonałą platformą do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Głównie dzięki temu, że przybywają na nie przedsiębiorcy z różnych polskich miast, którzy reprezentują różne branże. Dlatego też każda firma, która jest obecna na spotkaniu ma możliwość znalezienia przedsiębiorców, którymi w przyszłości mogłaby rozpocząć współpracę.

Każdy, kto chciałby rozwinąć swoją firmę może przyjść na spotkanie biznesowe, które odbędzie się 10 listopada 2017 roku o godzinie 9:00 w Restauracji Stajnia. Na śniadaniu przedstawione zostaną cele Klubu Biznesu, a każda z firm, która będzie brała udział w wydarzeniu będzie mogła zaprezentować się w 60-sekundowej wypowiedzi. Dzięki temu każdy z przybyłych gości będzie miał możliwość zdecydowania, z którymi firmami może podjąć współpracę.

Na spotkanie biznesowe może przyjść każdy, kto prowadzi własny biznes, bez względu na to, czy jest członkiem Klubu Biznesu, czy też nie. Każda z osób będzie miała tam takie same prawa. Każdy będzie mógł nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz poznać ciekawych ludzi. Z racji tego, że w Partnerskich Klubach Biznesu zrzeszonych jest aż 2000 firm z całej Polski, przedsiębiorcy poza nawiązywaniem współpracy mogą również rozszerzać zakres własnych działalności na cały kraj.

Jednakże na osoby, które zdecydują się dołączyć do Klub Biznesu Polonii Piła czekają dodatkowe korzyści i atrakcje. Klubowicze mają bowiem zapewnioną pomoc koordynatora w docieraniu do firm, którymi są zainteresowani. Ponadto mają ułatwione zadanie w docieraniu do większej liczby przedsiębiorstw, chociażby poprzez dodatkowe spotkania tylko dla klubowiczów. Niewątpliwą korzyścią jest również reklama i promocja firmy, zależna od wybranego wariantu członkostwa w Klubie Biznesu. Wyjątkową atrakcję stanowi również możliwość spotkania się ze sławnymi osobami ze świata sportu. Warto wspomnieć, że niedawno klubowicze mieli możliwość rozmowy z Marcinem Gortatem, a już niebawem czeka na nich wyjazd na mecz drużyny SSC Napoli, a tuż po nim spotkanie z Piotrem Zielińskim, który gra na pozycji pomocnika w Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Aby przekonać się co jeszcze ma do zaoferowania Polonia Biznes Klub, należy przyjść na śniadanie biznesowe. Osoby, które są odpowiedzialne za rozwój projektu opowiedzą o swoich planach oraz dokładnie przedstawią korzyści płynące z przynależności do Polonia Biznes Klub.

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe