Na Górze i Czesław Mozil

  • 06.11.2017, 20:44
  • J K
Na Górze i Czesław Mozil
Zespół „Na Górze”, to formacja znana w kraju i za granicą, a chyba niedoceniania w naszym regionie, choć ma swoją bazę w Pile. W jej skład wchodzą m.in. osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, które poprzez to, co robią, unieważniają tę niepełnosprawność. Grają rocka z domieszkami punka i reggae. Ich teksty są bezkompromisowe.

W Pile szykuje się wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z tym, co „Na Górze” robi na scenie. A robi prawdziwy show! Okazja tym ciekawsza, że grupa wystąpi ze swoim przyjacielem, Czesławem Mozilem, który na ostatniej płycie zespołu, pt. „Mieszanka wybuchowa” zaśpiewał dwie piosenki. Zresztą oprócz niego, wspólnie z muzykami Na Górze, nagrało się na tej płycie wielu innych artystów: Budyń (Pogodno), Emilia Komarnicka, Alek Korecki, Ewa Pitura, Dawid Portasz (Jafia).

Koncert grupy Na Górze z gościnnym udziałem Czesława Mozila będzie też połączony z jego solowym występem pt. "Czesław Śpiewa Solo Act". Całość odbędzie się we wtorek, 5 grudnia 2017 o godz. 19:00 w Młodzieżowym Dom Kultury w Pile (ul. Okrzei 9).

Jest to charytatywne przedsięwzięcie zorganizowany w celu zebrania funduszy na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. W tym domu mieszka m.in. dwóch muzyków grupy Na Górze – Adam Kwiatkowski, wokalista i Robert Wasiak, perkusista. Zbiórka społeczna prowadzona będzie przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty: 40 zł. Z powodu ograniczonej liczby miejsc konieczna jest rezerwacja najpóźniej do 29 listopada z podaniem imienia i nazwiska na adres: [email protected] (zwrotnie przesłana zostanie informacja, czy miejsca są jeszcze wolne, czyli decyduje kolejność rezerwacji).

Wydarzeniu patronują: Fundacja Słoneczko i Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, a organizatorami są: Stowarzyszenie w Rzadkowie, Stowarzyszenie Na Górze i Młodzieżowy Dom Kultury w Pile.

A tu wydarzenie na FB

https://www.facebook.com/events/1976853929204633/

 

Pozdrawiam,
Wojciech Retz

Stowarzyszenie/Grupa Na Górze
tel. 604374108
http://nagorze.org
http://www.facebook.com/NaGorze
http://www.facebook.com/Sztuka.N

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe