Listy kandydatów do Parlamentu

  • 12.09.2015, 12:05 (aktualizacja 16.09.2015, 20:44)
  • Kamil Ceranowski
Listy kandydatów do Parlamentu
Zakończył się etap układania list wyborczych. Kampania oficjalnie ruszyła, a tak prezentują się listy kandydatów poszczególnych partii w okręgu nr 38.

Komitet Wyborczy  Polskie Stronnictwo Ludowe:

1. Krzysztof Paszyk – prawnik, Oborniki, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

2. Ryszard Napierała – nauczyciel, Opalenica, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

3. Ryszard Goławski – administratywista,starosta złotowski, Lipka, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

4. Irena Wojciechowska – ekonomista, Wronki, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

5. Julian Mazurek – inżynier melioracji wodnych, Lutom, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

6. Andrzej Wita – inżynier rolnictwa, Siedlec, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

7. Dominika Koczorowska – ekonomista, Budzyń, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

8. Barbara Adamczak – rolnik, Kąkolewo, Nie należy do partii politycznej

9. Ryszard Urbański – oficer pożarnictwa, Trzcianka, Nie należy do partii politycznej

10. Tomasz Kranc – inżynier rolnictwa, Damasławek, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

11. Agnieszka Magnucka – farmaceuta, Piła, Nie należy do partii politycznej

12. Eugeniusz Kucner – administratywista, Szamocin, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

13. Andrzej Bobrowski – inżynier rolnictwa, Poznań Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

14. Jan Pikulik – inżynier rolnictwa, Polanowo Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

15. Agnieszka Mrotek – politolog, Białośliwie, Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

16. Maciej Chałupka – fizjoterapeuta, Brodziszewo, Nie należy do partii politycznej

17. Katarzyna Rolla – przedsiębiorca, Sękowo, Nie należy do partii politycznej

18. Renata Małecka – ekonomista, Młynkowo, Nie należy do partii politycznej

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska:

1. Maria Janyska – parlamentarzysta, Czarnków, Członek partii Platforma Obywatelska RP

2. Jakub Rutnicki – parlamentarzysta, Pniewy, Członek partii Platforma Obywatelska RP

3. Killion Munyama – parlamentarzysta Karczewo, Członek partii Platforma Obywatelska RP

4. Jacek Bogusławski – przedsiębiorca, Piła, Członek partii Platforma Obywatelska RP

5. Anna Raca – farmaceutka, Złotów, Nie należy do partii politycznej

6. Zbigniew Ajchler – agroprzedsiębiorca, Mylin, Członek partii Platforma Obywatelska RP

7. Grzegorz Owczarzak – przedsiębiorca, Lechlin, Członek partii Platforma Obywatelska RP

8. Stanisław Chmielewski- parlamentarzysta, Złotów, Członek partii Platforma Obywatelska RP

9. Małgorzata Karwacka – ekonomista, Piła, Członek partii Platforma Obywatelska RP

10. Iwona Kostrzewa-Lewińska – przedsiębiorca, Chodzież, Członek partii Platforma Obywatelska RP

11. Arkadiusz Dolecki – ekonomista, Glinno, Członek partii Platforma Obywatelska RP

12. Małgorzata Jagiełłowicz – nauczyciel, Szamotuły, Nie należy do partii politycznej

13. Sławomir Przybylak – spawacz, Stary Tomyśl, Członek partii Platforma Obywatelska RP

14. Przemysław Nitschka – urzędnik państwowy, Komorowo, Nie należy do partii politycznej

15. Roman Trzęsimiech – politolog, Wiardunki, Członek partii Platforma Obywatelska RP

16. Anna Pospieszna – urzędnik samorządowy, Międzychód, Członek partii Platforma Obywatelska RP

17. Grzegorz Bogacz – nauczyciel, Trzcianka, Członek partii Platforma Obywatelska RP

18. Beata Dudzińska – urzędnik samorządowy, Piła, Nie należy do partii politycznej

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość


1. Maks Kraczkowski – powiat pilski – poseł na Sejm RP V, VI I VII kadencji, prezes okręgu pilskiego,

2. Krzysztof Łapiński – wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości, politolog,

3. Marta Kubiak – powiat pilski – rodowita pilanka, Radna Rady Powiatu w Pile, wiceprzewodnicząca Komisji Budżetu i Infrastruktury, członek Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska,

4. Grzegorz Piechowiak – były poseł AWS, działacz Polski Razem Jarosława Gowina,

5. Andrzej Okpisz – powiat obornicki, wicestarosta obornicki, ekonomista,

6. Witold Perski – powiat czarnkowsko-trzcianecki- radny Rady Miejskiej w Trzciance,

7. Jerzy Wierzchowiecki – powiat grodziski – kardiolog, ordynator oddziału internistyczno – kardiologicznego SP ZOZ w Grodzisku Wielkopolskim,

8. Halina Sobota – powiat wągrowiecki – przedsiębiorca, radna Rady Powiatu w Wągrowcu,

9. Antoni Janik – powiat wolsztyński – radny Powiatu Wolsztyńskiego;

10. Maria Przybylska – powiat szamotulski – przewodnicząca Rady Powiatu Szamotulskiego,

11. Ewa Piechowiak – powiat międzychodzki – radna Powiatu Międzychodzkiego

12. Marcin Porzucek – powiat pilski – radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

13. Bogdan Fleming – powiat wągrowiecki – rolnik, wiceprezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej,

14. Jerzy Podmokły – Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro, radca prawny,

15. Dorota Jaśkowiak – powiat grodziski – przewodnicząca rady Powiatu Grodziskiego, prezes Stowarzyszenia „Złota Jesień” w Rakoniewicach,

16. Anna Dziarmaga – powiat obornicki – była radna Rady Miejskiej, społeczna działaczka,

17. Marcin Stróżyński – powiat grodziski – radny Powiatu Grodziskiego, przewodniczący zarządu Komitetu PiS

18. Iwona Fidurska – powiat złotowski – była przewodnicząca nauczycielskiej „Solidarności”, działacz społeczny.

Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

1 Zbigniew Kubicki technik ekonomista Skoki Nie należy do partii politycznej
2 Paweł Sobczak piekarz Sękowo Nie należy do partii politycznej
3 Mirela Lach rolnik Wilczyna Nie należy do partii politycznej
4 Piotr Kobus inzynier zarządzania Skoki Nie należy do partii politycznej
5 Beata Przybylak fryzjer Nowy Tomyśl Nie należy do partii politycznej
6 Tomasz Częścik technik żywienia Redzikowo Nie należy do partii politycznej
7 Eryk Nadworny bez zawodu Drezdenko Nie należy do partii politycznej
8 Alicja Ert-Zięba administrator nieruchomości Banino Nie należy do partii politycznej
9 Magdalena Kózka specjalista resocjalizacji Kamieniec Nie należy do partii politycznej
10 Joanna Maleńczyk menedżer turystyki i rekreacji Słupsk Nie należy do partii politycznej
11 Krzysztof Rzeszutko technik organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej Borszyn Mały Nie należy do partii politycznej

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

1 Błażej Parda ekonomista Piła Nie należy do partii politycznej
2 Maciej Bieniek pracownik samorządowy Obrzycko Nie należy do partii politycznej
3 Daria Nawrot prawnik Glinno Członek partii Kongres Nowej Prawicy
4 Lena Jabłońska ekonomista Ujście Nie należy do partii politycznej
5 Małgorzata Jędrych przedsiębiorca Rosko Nie należy do partii politycznej
6 Justyna Wojciechowska przedsiębiorca Kaczory Nie należy do partii politycznej
7 Mieczysław Góra rolnik Sokołowo Budzyńskie Nie należy do partii politycznej
8 Wiesław Darul maszynista Piła Nie należy do partii politycznej
9 Julita Łukaszewska ekonomista Piła Nie należy do partii politycznej
10 Dariusz Dudkiewicz przedsiębiorca Budy Nie należy do partii politycznej
11 Paweł Rydzewski przedsiębiorca Rożnowo Nie należy do partii politycznej
12 Cyprian Wieczorek wyższy urzędnik samorządowy Damasławek Nie należy do partii politycznej
13 Jacek Jabłoński przedsiębiorca Damasławek Nie należy do partii politycznej
14 Paulina Bojko przedsiębiorca Piła Nie należy do partii politycznej
15 Czesław Jopek przedsiębiorca Piła Nie należy do partii politycznej

Komitet Wyborczy Partia Razem

1 Anna Siuda studentka Międzychód Członek partii Partia Razem
2 Michał Kościukiewicz antropolog Nowy Tomyśl Członek partii Partia Razem
3 Julianna Kulupa ekonomista Budzyń Członek partii Partia Razem
4 Kamil Bocian architekt Piła Członek partii Partia Razem
5 Marta Beszterda studentka Kamionki Członek partii Partia Razem
6 Dawid Wachowski inżynier mechanik Piła Członek partii Partia Razem
7 Anna Rachwał studentka Warszawa Członek partii Partia Razem
8 Leszek Zasiński projektant systemów teleinformatycznych Wolsztyn Członek partii Partia Razem
9 Elżbieta Orechwo-Wachowska ekonomista Piła Członek partii Partia Razem
10 Jakub Mięsikowski pracownik prac dorywczych Piła Członek partii Partia Razem
11 Hanna Zagulska zawodowy działacz organizacji pozarządowej Lulin Członek partii Partia Razem

Komitet Wyborczy KORWiN w okręgu wyborczym nr 38.

1. Piotr Wawrzyniak – Trzcianka, historyk
2. Rafał Konopka – Wolsztyn, fizyk
3. Marcin Dębski – Wągrowiec, geodeta
4. Agata Ostaszewska – Piła, księgowa
5. Przemysław Pruciak – Piła, student
6. Waldemar Andrzejewski – Wronki, informatyk
7. Gracjan Barnaś – Oborniki, informatyk
8. Mirosława Jędruch – Górzna k/Złotowa, studentka
9. Jarosław Rolewski – Poznań, inżynier budownictwa
10. Aneta Mikołajczak – Wolsztyn, cukiernik
11. Magdalena Macioszek – Piła, pedagog
12. Michał Gałaman – Obrzycko, informatyk
13. Katarzyna Nowak – Poznań, zarządca nieruchomościami
14. Bartosz Górniak – Piła, logistyk
15. Marlena Pawlak – Kowanówko k/Obornik, listonosz
16. Piotr Olejniczak – Szamotuły, student
17. Karolina Chojan – Obrzycko, handlowiec
18. Brajan Jankowski – Szydłowo, student

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

1 Romuald Ajchler parlamentarzysta Sieraków Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2 Jan Lus przedsiębiorca Piła Członek partii Unia Pracy
3 Anna Wilk-Baran dziennikarz Wronki Członek partii Twój Ruch
4 Adam Cukier ekonomista Stara Tuchorza Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 Krzysztof Ostrowski ekonomista Rogoźno Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
6 Wiesław Cygan elektromonter Przychodzko Nie należy do partii politycznej
7 Elżbieta Jurczyńska urzędnik państwowy Czarnków Nie należy do partii politycznej
8 Paweł Bęben ekonomista Stara Łubianka Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9 Czesław Korycki rolnik Dęborzyce Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 Jarosław Libera rolnik Bobulczyn Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 Barbara Ksycka ekonomista Budzyń Nie należy do partii politycznej
12 Ryszard Żebryk ekonomista Złotów Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
13 Aleksander Kołodziej geograf Poznań Członek partii „Zieloni”
14 Judyta Rejdukowska diagnosta laboratoryjny Tuchorza Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15 Sebastian Tuliński nauczyciel Grodzisk Wielkopolski Nie należy do partii politycznej
16 Ludmiła Jachimowicz-Kosiorek rehabilitant leczniczy Piła Nie należy do partii politycznej
17 Agnieszka Grzechowiak politolog Wągrowiec Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Lista kandydatów do Senatu 

1. Jan Augustyn, Niezależny

2. Mieczysław Augustyn, Platforma Obywatelska

3. Eligiusz Komarowski, Niezależny 

4. Janusz Kubiak, Prawo i Sprawiedliwość

5. Rafał Klimek, Polskie Stronnictwo Ludowe

6. Jacek Najder parlamentarzysta Wągrowiec Nie należy do partii politycznej

 

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wielkopolanin
wielkopolanin 13.09.2015, 21:18
Z tą kandydatką do Sejmu na poz. 11 listy PiS to nieporozumienie. Do partii nie należy bo z takimi przekonaniami chyba nie przyjmują. Została wpisana bo brakowało chętnych, lepszych? Aż żal, że takie osoby chcą reprezentować interesy naszego kraju.
ToN
ToN 12.09.2015, 17:44
Lista PSL - Brak wielkiego nieobecnego -wieloletniego i doświadczonego posła Stanisława KALEMBY -szkoda...dziękujemy za dokonania ! Zyczymy spokojnej emerytury...
henry
henry 12.09.2015, 14:23
Z tymi Augustynami to nie jest odwrotnie ?

Pozostałe