„OSZALIKOWANIE” STASZICA

  • 22.11.2017, 18:36
  • J K
„OSZALIKOWANIE” STASZICA
Trzy tygodnie temu podczas urodzin Staszica przy jego ławeczce zebraliśmy trzy koszyki wełny w pilskich barwach – białej, czerwonej i zielonej. Przemiłe panie z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych nie szczędziły wysiłku i nie żałowały czasu, by jak najszybciej przerobić motki na szalik dla najsłynniejszego Pilanina.

A ponieważ jest coraz chłodniej postanowiliśmy 27 listopada, w poniedziałek, o godzinie 16.00 spotkać się ponownie przy ławeczce na placu Konstytucji 3 Maja i ubrać Staszica w przygotowany szalik. Jak zawsze będzie trochę śmiechu a przy okazji możliwość  zrobienia sobie kolejnego zdjęcia – tym razem w swoistej „wspólnocie szalika”, bowiem będzie on na tyle długi by  i gość przysiadający na ławeczce się mógł nim otulić! Organizatorzy spotkania i Panie, których dziełem jest szalik pozostają w ufności, że wszyscy będą pilnować, by nikt szalika nie zabrał!

J.Balcerzak

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe