NA GÓRZE ZAGRA Z CZESŁAWEM MOZILEM. JESZCZE SĄ BILETY!

  • 03.12.2017, 12:13 (aktualizacja 03.12.2017, 12:35)
  • J K
NA GÓRZE ZAGRA Z CZESŁAWEM MOZILEM. JESZCZE SĄ BILETY!
We wtorek, 5 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” zespół Na Górze wystąpi razem z Czesławem Mozilem. Początek o godzinie 19:00. Wydarzenie ubarwi solowy występ artysty pod nazwą „Czesław Śpiewa Solo Act”. Koncert organizują: Stowarzyszenie w Rzadkowie, Stowarzyszenie Na Górze i MDK w Pile. Honorowy patronat nad imprezą sprawują Eligiusz Komarowski – Starosta Pilski i Fundacja Słoneczko.

Koncert ma wymiar charytatywny: zbierane będą fundusze na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie, wśród których są dwaj muzycy grupy Na Górze: wokalista Adam i perkusista Robert. Zbiórka społeczna odbędzie się przed wejściem do sali. Minimalna kwota wpłaty wynosi 40 zł. Chętni do wspólnej zabawy powinni do 4 grudnia wysłać swoje imię i nazwisko na adres: [email protected] i oczekiwać na zwrotnego maila.

Zespół Na Górze istnieje od 23 lat i bezkompromisowo udowadnia, że osoby z niepełnosprawnościami mogą być pełnosprawnymi artystami. „To nie jest zespół stworzony dla terapii. Chyba że mówimy o terapii dla publiczności” – twierdzą jego członkowie. W sierpniu 2016 roku grupa otrzymała na rok Złotego Gołębia – przechodnią statuetkę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Do tej pory Na Górze wydał sześć płyt.

Czesław Mozil to polski piosenkarz, kompozytor i akordeonista. Jest absolwentem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej (w Danii mieszkał ponad dwie dekady). Osobowość telewizyjna, jeden z najbardziej charakterystycznych muzyków ostatnich lat.

Przypominamy: wtorek, 5 grudnia 2017 roku, godz. 19:00 – jedyny taki koncert – Na Górze i Czesław Mozil na deskach jednej sceny! To warto zobaczyć!

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe