III Turniej im Tadeusza Pietrzykowskiego

  • 4.12.2017, 20:38 (aktualizacja 04.12.2017 20:49)
  • J K
III Turniej im Tadeusza Pietrzykowskiego
2 grudnia odbyła się już III edycja Turnieju im.Tadeusza Pietrzykowskiego, który objęty był honorowym patronatem przez Starostę Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Turniej organizowany jest przez klub Sporty Walki Piła.

Tym razem mogliśmy obejrzeć walki w kick boxingu w formule kick light. Na specjalnie przygotowanej macie w klubowej sali zobaczyliśmy 19 pojedynków. W turnieju wystąpili praktycznie wszyscy zawodnicy sekcji kick boxingu pilskiego klubu. Dodatkowo swoje pierwsze walki w życiu, póki co pokazowe stoczyli najmłodsi zawodnicy z sekcji dziecięcej.Nasi zawodnicy nie zawiedli i nie ponieśli porażki.

Sporty Walki Piła reprezentowali i odnieśli zwycięstwa: Seweryn Mickiewicz, Miłosz Bogucki, Jakub Szymanowski, Dawid Siek, Kacper Tecław, Kacper Krygier, Michał Dymkowski. Dwie walki - remisową i zwycięską stoczył Maciej Kuczyński. Remisowa walka z Mateuszem Kupijajem, która była rewanżem za walkę na Gali Boksu i K1 była zdecydowanie ozdobą turnieju! Walki niepunktowe tym razem stoczyli Piotr Woźniak, Jakub Kobus, Michał Haiwka i Kacper Kowalski. Przed rozpoczęciem turnieju dużą atrakcją dla młodych zawodników była pokazowa walka w formule K1 starszych kolegów Adama Harafa i Macieja Drajera.


Oprócz gospodarzy w turnieju udział wzięli zawodnicy klubów MLKS Spider Złotów, Our Team Poznań, Center-Team Odolanów i Kick-Boxing Club.
Klub Sporty Walki Piła składa serdeczne podziękowania Staroście Pilskiemu Panu Eligiuszowi Komarowskiemu za pomoc i wsparcie, dzięki któremu po raz kolejny mogliśmy zorganizować turniej dla naszej pilskiej młodzieży! Podziękowania dla sponsora turnieju firmy ProPatriae.pl która ufundowała dla najlepszych zawodników koszulki z wizerunkiem Tadeusza Pietrzykowskiego! Dziękujemy!

Już dzisiaj możemy zdradzić, że wstępna data IV edycji to 24 luty!

J K
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe