MIKOŁAJKOWA WIZYTA U DZIECI W SZPITALU

  • 07.12.2017, 10:46
  • J K
MIKOŁAJKOWA WIZYTA U DZIECI W SZPITALU
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z seniorkami z Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile odwiedzili dzieci przebywające w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Mikołajowi goście rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa oraz obdarowali najmłodszych pacjentów prezentami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia.

Podczas tej niecodziennej wizyty mali pacjenci w związku z Mikołajkami, otrzymali od mundurowych oraz seniorówelementy odblaskowe, laurki z wizerunkiem Świętego Mikołaja przygotowane przez dzieci policjantów z pilskiej komendy, słodkości, a także specjalnie przygotowane przez seniorki piękne milusińskie mikołaje. Policjanci podczas wizyty rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim dyskusja skupiła się wokół Mikołajek. Jak się okazało wszystkie dzieci napisały już list do Mikołaja i oczekują na wymarzone prezenty.

Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszami pilskiej komendy oraz seniorkami, pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą. Podczas trwania wizyty na twarzach dzieci bardzo często można było zauważyć uśmiech, co w opinii mundurowych było dla nich największą nagrodą.

Pilscy mundurowi oraz seniorki odwiedzili dzieci przebywające na oddziale pediatrii dzieci starszych oraz młodszych, laryngologii, chirurgii dziecięcej, okulistyki oraz ortopedii. Jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Specjalistycznego w Pile życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów od Mikołaja.

podkom. Żaneta Kowalska

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe