Nowe piosenki Muzolaków

  • 09.01.2018, 23:16 (aktualizacja 09.01.2018, 23:19)
  • Kamil Ceranowski
Nowe piosenki Muzolaków
Pod koniec 2017 ukazała się kolejna płyta dla dzieci z piosenkami autorstwa Agnieszki Kopacz z Piły. Płyta nosi tytuł: „Muzolaki – z przyrodą za pan brat”

Pod koniec 2017 ukazała się kolejna płyta dla dzieci z piosenkami autorstwa Agnieszki Kopacz z Piły. Płyta nosi tytuł: „Muzolaki – z przyrodą za pan brat”. Piosenki śpiewane są przez dzieci z zespołu Muzolaki Muzykalne Dzieciaki z Piły oraz samą autorkę. Płyta zawiera 10 zupełnie nowych autorskich piosenek o tematyce przyrodniczej oraz wersje instrumentalne wszystkich utworów. Na krążku znalazły się piosenki o wodzie, deszczowej pogodzie, bańkach mydlanych, pisklętach, krasnalach grających w lesie, a nawet przyrodnicza kołysanka.

 

Agnieszka Kopacz przy tworzeniu płyty współpracowała z Piotrem Belakiem, który jest producentem muzycznym płyty, współautorem niektórych utworów i autorem aranżacji muzycznych. Poza tym tak jak na poprzednim krążku swoich pomysłów aranżacyjnych udzielili Jacek Konieczny i Mirosław Bogoń. Jest to już druga płyta z piosenkami autorstwa i produkcji Agnieszka Kopacz. Poprzednia tworzona przez ten sam zespół artystów płyta o nazwie Muzolaki Muzykalne Dzieciaki zdobyła bardzo dobre recenzje dzieci i dorosłych. Wielu nauczycieli wykorzystuje płytkę do pracy z dziećmi w szkołach i przedszkolach.

 

Płyta CD pt. „Muzolaki z przyrodą za pan brat” to piękne teksty w profesjonalnych muzycznych aranżacjach, które zachwycą dzieci i dorosłych. Polecamy płytkę. Informacji o zespole, płytce szukajcie na facebooku.

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe