Charytatywny koncert na rzecz WTZ w Morzewie

  • 26.01.2018, 14:36
  • Redakcja Pilskatv
wtz_w_morzewie_i_koncert_charytatywny.mp4
W piątek 09.02.2017r. w pilskim klubie muzycznym Yogi Pizza & Bar przy ul. Łącznej 57 odbędzie się impreza muzyczna, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Morzewie działającym przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Koło” w Pile.

Warsztat Terapii Zajęciowej to miejsce, w którym dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie spotykają się we własnym gronie, nabywają nowych umiejętności, korzystają z rehabilitacji, pomocy psychologa oraz różnych form terapii. Miejsce to zazwyczaj stanowi dla Uczestników ich główne źródło kontaktów społecznych.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Warsztat Terapii Zajęciowej w październiku 2016r. otrzymał od wójta Kaczor – Pana Brunona Wolskiego nową siedzibę – budynek po byłej szkole w Morzewie,
za co jest ogromnie wdzięczny. Dochód z piątkowej imprezy przeznaczony będzie
na dostosowanie tego miejsca do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dodatkowe wyposażenie niezbędne do pracy.

W piątek w klubie Yogi Pizza & Bar zagrają:

Węże z poligonu - zespół łączący piosenkę żeglarską, folk irlandzki, pieśni kubryku, poezję śpiewaną i muzykę turystyczną tworząc muzykę dla „serca i ducha”.

Rum Kakao, zespół wcześniej znany pod nazwą Ogień w Szopie, zagra muzykę
z gatunku alternatywnego rocka łączącego elementy jazzu oraz muzyki folkowej.

After party uprzyjemni Filip z remiksami muzyki elektronicznej i drum & bass oraz Kulturka sound system zaprezentuje Be-healing Vibe z muzyką Reggae & Dub.

Zakup cegiełki wynosi 15 zł. Każdy z gości otrzyma prezent – wyrób rękodzielniczy z ceramiki wykonany przez Uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej
w Morzewie.

Redakcja Pilskatv
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe