Cała Polska Biega na Niebiesko

  • 01.04.2018, 12:10 (aktualizacja 01.04.2018, 12:15)
  • Kamil Ceranowski
Cała Polska Biega na Niebiesko
W ramach Światowego Dnia Wiedzy na temat Autyzmu w najbliższy poniedziałek 2 kwietnia ubieramy element odzieży w kolorze niebieskim i dzięki akcji Pseudobiegaczek idziemy na trening

Nie bądź zielony w temacie autyzmu! Bądź niebieski! Z takim hasłem zostało utworzone wydarzenie przez złotowskie Pseudobiegaczki " Cała Polska Biega na Niebiesko ". Jego ideą jest założenie elementu odzieży w kolorze niebieskim oraz wyjście na trening. Ten gest jest wsparciem akcji , która podkreśla że osoby dotknięte autyzmem są takie same jak inne. Należą się im takie same prawa człowieka i podstawy wolności. W Złotowie organizowany jest wspólny bieg - start godzina 12.00 przy parkingu Nadleśnictwa Złotów, trasą biegową promenada jeziora miejskiego wspólnie 5km lub dwa okrążenia 10km.

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe