Hala przy Szkole Podstawowej nr 7 w fazie projektowej [TV]

  • 9.04.2018, 12:20 (aktualizacja 10.04.2018 10:54)
  • Kamil Ceranowski
Hala przy Szkole Podstawowej nr 7 w fazie projektowej [TV]
Urząd Miasta Piły rozstrzygnął przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę hali sportowej i zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

To będzie ostatnia szkoła podstawowa, która zostanie zaopatrzona w odpowiednie zaplecze do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego i dodatkowej działalności sportowej. W chwili obecnej prawie pięciuset uczniów korzysta z małej, zabytkowej hali, w której mieszczą się maksymalnie dwie klasy.

Wyłonionym wykonawcą jest firma Studium Sp. z o.o. z Warszawy i zgodnie z umową wykonawca zobowiązany jest do realizacji zadania do 30 listopada 2018 r. Wartość umowy wynosi 268.029.30 zł

Dokumentacja projektowo-kosztorysowa ma zostać wykonana zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym, który został opracowany w listopadzie 2016 roku i zakłada:

3 kondygnacje 12,9 metrowej hali o powierzchni całkowitej 1582,00 m2 i powierzchni użytkowej 1196,6 m2, trybuny, windę dla niepełnosprawnych, łącznik ze szkołą, elewację od strony budynku szkoły ze szczotkowanej, odbijającej stali dającej efekt „lustrzany”. Pozostała elewacja z cegły w kolorze czerwonym z zachowaniem układu krzyżowego występującego w budynku historycznym. W PFU zawarto także rozwiązania pasywne i przyjazne środowisku: m.in.: kolektory słoneczne i panele fotowoltaiczne do pozyskiwania energii słonecznej m.in. do podgrzewania wody oraz produkcji prądu, pompa ciepła.
Zagospodarowanie terenu: bieżnia 60 m, skocznia w dal, plac apelowy, stoły do gry w tenisa stołowego, stojaki na rowery, oświetlenie.

 

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mat
Mat 10.04.2018, 23:25
Taki klocek trochę ta Hala

Pozostałe