Deklaracja pracy nad wyeliminowaniem agresji

  • 24.01.2019, 13:15 (aktualizacja 24.01.2019, 13:32)
  • Kamil Ceranowski
Deklaracja pracy nad wyeliminowaniem agresji

Kamil Ceranowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
a podejdź do płota
a podejdź do płota 05.02.2019, 23:54
Ci trzej dżentelmeni wyglądają na wkurzonych, że już nie będzie można agresji. To zły prognostyk, bo któryś może pęknąć jak gliniany garnek walnięty orczykiem. A wtedy wszystko się wyleje.
lm
lm 23.02.2019, 23:16
Jest tu element rolniczy, a mianowicie orczyk. A jeśli rolnictwo, to PSL i doktor Władysław Kosiniak - Kamysz. Niedawno miałem okazję usłyszeć niezdarną deklamację kawałka poematu "Eugeniusz Oniegin" Aleksandra Puszkina. Była to manifestacja znajomości języka obcego o co indagował prezesa dziennikarz prowadzący. Nie wchodząc w ocenę przydatności tego narzecza dla europejskich salonów należy zauważyć, że propagowanie akurat Puszkina, który po upadku powstania listopadowego, szarogęsząc się na pokojach carskiego sioła domagał się, że Polaków należy wyrżnąć do nogi jest błędem politycznym i moralnym. PSL takie patriotyczne, zakotwiczone w narodzie. A tu popularyzuje się na antenie jakiegoś mydłka, potomka Murzyna z Abisynii.

Pozostałe