Wsparcie dla Banku Żywności

  • 04.02.2019, 13:58 (aktualizacja 06.02.2019, 01:03)
  • Kamil Ceranowski
Wsparcie dla Banku Żywności
Podpisanie umowy z gminą Piła oraz podpisanie listu intencyjnego z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego. Prezydent Miasta Piły oraz Prezes Pilskiego Banku Żywności zwołali konferencję prasową w siedzibie Pilskiego Banku Żywności. Podczas konferencji zostały podjęte zagadnienia związane z podpisaniem umowy dotacji na pozyskiwanie i dystrybucję żywności, remontem i dzierżawą pomieszczeń PBŻ, informacja o skali wydawanej żywności dla mieszkańców Piły i projekcie edukacyjnym w pilskich szkołach podstawowych oraz podpisaniu listu intencyjnego z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego.

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rower
rower 07.02.2019, 21:26
Mówi się, że czują na plecach oddech Biedronia. Hahahahahaha!
proktohemolan
proktohemolan 12.02.2019, 12:03
Jest to refleksja że Biedroń wyruchał Schetynę i innych. Sam Biedroń kiedyś zapodał, że jak pupa boli, to musiało być dobrze w nocy, czy po południu. Co na to redaktor z wiochy na peryferiach. A jeszcze wtedy wydawcą była mamusia z domu Łoś. Ciekawe, czy Schetynie rozgonił hemoroidy.
fakty pilskie
fakty pilskie 14.02.2019, 18:02
To niech zrobi Schetynie wiatraka z duupy. Może wtedy przyłączy się cała rodzina Szalbierza z Białośliwia, co to postulowała aby Leman zrobił wiatrak odbytniczy. A tu Biedroń jest gotowy do akcji kręcenia śmigiełek od duupy strony.
sex 69
sex 69 18.02.2019, 18:51
Każdy na swój sposób lubi zaruchać!
od spółkowania do kopulacji
od spółkowania do kopulacji 19.02.2019, 11:24
Dzięki temu - jak utrzymuje pani profesoryni Monika Płatek - demografia ma się lepiej, bo w układach gejowsko-lesbijskich podobno przybywa więcej dzieci niż u heteryków.
znalezione w sieci
znalezione w sieci 06.02.2019, 08:32
Po konwencji Biedronia: Doskonale przygotowana. Mówi to, co ludzie chcą usłyszeć. Uprowadzenie Platformie Pawła Adamowicza - majsterszyk.

Generalnie projekt Biedronia polityczny fast food, tyle w modnym sosie vege. Wielu się na to skusi, bo tych wszystkich schabach, kaszankach, rozbefach i mielonych.

Zgrabne bon-moty, że dzisiaj legitymacja partyjna, to karta bankomatowa. Ostro o zdrowiu, "prawach kobiet", niepełnosprawnych, upokorzeniach ze strony polityków. Ktoś to dobrze wyreżyserował.

Na Nowogrodzkiej kawior i korki od szampana. U "totalniaków" i jurajskiej lewicy - seta, śledź i kiszony ogórek.
RomAn
RomAn 06.02.2019, 08:25
Platforma będzie teraz wyginać szpagaty w powietrzu. Tak jak wcześniej POdbieracze typu Ruch Palikota (Palikot, Biedroń) czy .Nowoczesna Petru, obecnie Teraz, to były szarże przyszło zaciężne. Obecnie Wiosna i Agro Unia odpinają się od cyrku Schetyny, POKO, dawnej Platformy Obywatelskiej.

Pozostałe