Odpowiedź na apel o rozwiązanie marszu

  • 28.02.2019, 13:36 (aktualizacja 03.03.2019 14:37)
  • Kamil Ceranowski
 Odpowiedź na apel o rozwiązanie marszu
W związku z apelem wystosowanym do Prezydenta Miasta Piły ws. obserwacji i rozwiązania VI Pilskiego Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W odpowiedzi na pismo dot. organizacji „VI Pilskiego Marszu Pamięci informuję, że do momentu w którym nie narusza się praw i wolności innych osób każdy ma prawo do organizowania zgromadzeń i wygłaszania własnych poglądów bez względu na to, czy się z nimi zgadzamy, czy też nie. Organizatorzy tego wydarzenia uzyskali wszelkie zgody na przeprowadzenie Marszu, a także zostali pouczeni o obowiązku przeprowadzenia zgromadzenia zgodnie z przyjętymi zasadami bez naruszania praw i wolności innych osób.

Ponadto organizatorzy przedsięwzięcia zostali pouczeni o zakazie stosowania środków pirotechnicznych i zakrywania twarzy czy też zachowaniami o podobnym charakterze.

W zabezpieczeniu Marszu uczestniczyć będzie Policja, która dokonała niezbędnych ustaleń z organizatorem. Przedstawiciele urzędu miasta, w przypadku naruszenia prawa podejmować będą stosowne decyzje z rozwiązaniem marszu włącznie.

Dorota Semenov
Starszy specjalista ds. polityki informacyjnej

 

Urząd Miasta Piły

Kamil Ceranowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
o dziennikarstwie
o dziennikarstwie 2 dni temu, 13:54
Ceranowski, dlaczego wywaliłeś wypowiedź Artura Łazowego? Kto ci kazał? Czyżby znowu Ojciec Chrzestny przez swojego rzecznika? Kiedyś chwalili Łazowego w Tygodniku Nowym, ale gdy Łazowy naraził się facetowi mieszkającemu przy szosie K 10, jego famulus Utkin obsmarował go, osrał i obrzygał w artykułach na łamach tego Tygodnika Nowego.
Poszkodowany 65
Poszkodowany 65 21.03.2019, 11:38
Moja rodzina była denuncjowana przez tajnych agnatów, którzy mają się obecnie bardzo świetnie. Akta jakie uzyskałem w IPN Poznań i IPN Szczecin świadczą niezbicie kto i kogo denuncjował. Zniszczono moich braci, siostrę wielu przyjaciół. Mnie uratował wyjazd do brata ojca. Dzisiaj mam czas i środki na przewalanie akt w IPN. Oczy się otwierają, że osoby o pseudonimach z pozoru niewinnych, kablowały na osoby bliskie w pracy i najbliższym otoczeniu. Nieprawdopodobne jak wiele osób na ważnych funkcjach miało związek z krzywdą mojej rodziny. Nie mam przebicia do mediów, odmówiły mi dwie redakcje powierzchowne zajęcie się problematyką niesprawiedliwości dziejowej. Obecnie przeglądam akta agentury rozpracowującej pracowników handlu w Pile. Ściślej na początek analizuję WPHW Piła. Jeśli ktoś czuje się poszkodowany lub zainteresowany tematem zapraszam do bądź co bądź prymitywnej formy ale kontaktu w komentarzach. Zdobywanie akt z IPN jest czasochłonne i kosztowne. W ciągu jednego dnia brakuje czasu na przegląd jednego tomu akt. W mojej kolekcji jest już kilkaset woluminów w postaci elektronicznej. To jest promil zbioru pilskiego z lat 1980 -1989. Ten okres czasu jest w mojej uwadze szczególny i nad nim poświęcam najwięcej czasu. Mogę się również podzielić aktami w kontakcie przez pocztę elektroniczną. Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane sprawą. Prześmiewcom i agentom z góry dziękuję.
tęcza czarno - biała
tęcza czarno - biała 22.03.2019, 10:05
Jeśli się ma w rodzinie donosicieli (agnat - członek rodziny po linii męskiej), to z jednej strony zachodzi syndrom Pawko Morozowa ale jak widać z dalszych słów tego wpisu, dzisiaj mają się dobrz, to może i "Poszkodowany 65" coś dostanie po linii tajnych kapusi jako premię za przetrwanie.
Piotr
Piotr 21.03.2019, 13:44
Witam. Czy jest szansa na materiały osób inwigilowanych w Klubie Żeglarskim "Żagiel"
lista obecności
lista obecności 11.03.2019, 18:26
V Kolumna komuny działa.
lm - logik metodyczny
lm - logik metodyczny 6.03.2019, 12:27
Mam wrażenie, że Iwona Belter może czuć się pomniejszona w swoich prawach z powodu marszu w intencji żołnierzy niezłomnych. Nie sposób bowiem wykluczć, że jest ona krewną, może wnuczką jakiegoś kata z komunistycznej bezpieki, na przykład: Jakuba Bermana, Icka Goldberga, Anatola Fejgina itp, itd.
Wtedy oczywiście zachodzi relacja wykluczania się zakresów znaczeń, bo jak niezłomni są bohaterami i ostoją Rzeczypospolitej, to bierutowszczyzna i jaruzelszczyzna są ostoją zdrady i zaprzaństwa.
biblioteka
biblioteka 6.03.2019, 21:48
Przeczytajcie "Rządy zbirów" Żebrowskiego. Tam jest tego kwiatu paproci bez liku.
19176280436
19176280436 6.03.2019, 12:26
Nęka mnie jakis LGBT, możecie coś pomóc?
rdza z Poloneza
rdza z Poloneza 20.03.2019, 22:42
Podobno dobrze działa azotox doustnie i fosol doodbytowo.
mechanik wiatrakowy
mechanik wiatrakowy 20.03.2019, 22:56
Faktycznie, fosol może być przydatny w sytuacji, gdy w razie awarii białośliwskiego wiatraka odbytowego w redakcji, amator uciech musiałby pauzować, wtedy może zajść proces rdzewienia wewnętrznego. Wtedy duupa zimna i blada. Fosol jest skuteczny na rdzę.
primum non nocere
primum non nocere 6.03.2019, 21:58
Jest to najprawdopodobniej zaawansowana faza nabytego upośledzenia odporności, popularnie zwana aids. Pomóc może grabarz z łopatą i ostrożnościową maseczką na organ oddechowy. Nie zaszkodzi też profilaktyczna prezerwatywa wdziana na organ wykonawczy odpowiedzialny za kopulację oraz korek w duupie imienia Noski w komitywie z Umberto Eco.
FC Pana Le Mana "Max"
FC Pana Le Mana "Max" 4.03.2019, 12:49
Gdzie jest wpis sygnowany przez "Depesza do sztabu ZG" z wczoraj (3.03.2019) godz. 13:45 o treści: "Filia FC Pana Le Mana jest w posiadaniu ciekawej informacji zatrudnienia widmo. Chodzi o żonę Redaktora Naczelnego zatrudnioną w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Personel jest zdziwiony bo kobity w życiu nie widział a pensja była wypłacan . Najlepsze w tym wszystkim są loginy w postaci kodów, które zostały wydane a nigdy nie zostały wykorzystane. Ponoć dr Szuc puka córę redaktora i w zamian zatrudnia w ramach barteru żonę. Prokurator ma trudny orzech do zgryzienia. Sprawa est rozwojowa. FC będzie Informowało w ramach rozwoju sprawy."?
Ten wpis został zamieszczony, nie wiadomo dlaczego, w wątku poświęconym haniebnemu żądaniu ludzi niezorientowanych w realiach naszej Ojczyzny, które podpisała niejaka Iwona Belter. Całe krytyczne oświadczenie Pana Artura Łazowego zawierające ocenę tego wystąpienia w warstwie moralnej i formalnej zostało kompletnie wykasowane z portalu expressTV - Pilska tv, łącznie z wypowiedziami internautów.
Nie wchodzimy w ocenę celowości zamieszczenia zacytowanego wpisu akurat w tym wątku, jednak cenzurowanie zbliża expressTV - Pilska tv do ideału reprezentowanego przez takich ludzi lokalnych mediów, jak: Noska, Szalbierz, Zdunek, Utkin, Barabasz. Ceranowski w przeszłości dopuszczał się niemoralnych ingerencji w cudze wypowiedzi na forum expressTV przed pierwotnym upadkiem tego portalu.
Boniu
Boniu 6.03.2019, 12:21
Lean twoje ***nięcie w gar jest bardzo mocne. O czym ty ***isz ? Gdzie są te wpisy?
ziemia obiecana
ziemia obiecana 8.03.2019, 10:41
Wpisów, które zostały wyrzucone przez cenzurę nie ma. I to jest fakt, że nie ma o czym 3,14erdolić. Ale ktoś może pukać córę redaktora, żeby ulżyć w biedzie.
Chwała Arturowi
Chwała Arturowi 4.03.2019, 18:31
Na marszu były hasła patriotyczne: Bóg, Honor i Ojczyzna. Ale tego nie rozumieją Zieloni, bo są zieloni. Nie rozumieją KOD-owcy, bo są zakodowani na czerwono.
żywot Mateusza
żywot Mateusza 5.03.2019, 23:11
Najkorzystniej jest przenieść KOD genetyczny na łono żony lub konkubiny, sprowadzić rządek progenitury a następnie odmówić łożenia na swoje pomioty. Dobrze jest powołać się na konstytucyjne prawo do realizacji posłannictwa demograficznego+.
pałka zomowska
pałka zomowska 6.03.2019, 12:17
Kijem go!
FC Pana Le Mana "Milena"
FC Pana Le Mana "Milena" 4.03.2019, 12:06
Czy redaktor naczelny - Kamil Ceranowski - może wskazać, gdzie się podziała wypowiedź Pana Artura Łazowego na haniebny donos i nieuprawnione żądanie Iwony Belter?

Pozostałe