Odpowiedź na apel o rozwiązanie marszu

  • 28.02.2019, 13:36 (aktualizacja 03.03.2019, 14:37)
  • Kamil Ceranowski
 Odpowiedź na apel o rozwiązanie marszu
W związku z apelem wystosowanym do Prezydenta Miasta Piły ws. obserwacji i rozwiązania VI Pilskiego Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W odpowiedzi na pismo dot. organizacji „VI Pilskiego Marszu Pamięci informuję, że do momentu w którym nie narusza się praw i wolności innych osób każdy ma prawo do organizowania zgromadzeń i wygłaszania własnych poglądów bez względu na to, czy się z nimi zgadzamy, czy też nie. Organizatorzy tego wydarzenia uzyskali wszelkie zgody na przeprowadzenie Marszu, a także zostali pouczeni o obowiązku przeprowadzenia zgromadzenia zgodnie z przyjętymi zasadami bez naruszania praw i wolności innych osób.

Ponadto organizatorzy przedsięwzięcia zostali pouczeni o zakazie stosowania środków pirotechnicznych i zakrywania twarzy czy też zachowaniami o podobnym charakterze.

W zabezpieczeniu Marszu uczestniczyć będzie Policja, która dokonała niezbędnych ustaleń z organizatorem. Przedstawiciele urzędu miasta, w przypadku naruszenia prawa podejmować będą stosowne decyzje z rozwiązaniem marszu włącznie.

Dorota Semenov
Starszy specjalista ds. polityki informacyjnej

 

Urząd Miasta Piły

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ob.pan
ob.pan 28.03.2019, 15:44
7 lutego 2015 o godz. 14:20 Noska: Poszliście do „empiku” po świąteczne prezenty dla swych pociech, mimo że firmę tę reklamują antychrześcijańscy celebryci tacy jak Nergal i Czubaszek. Nie wstyd Wam?
Kto uważa, że prezenty dla dzieci trzeba kupować w empiku, relikcie komuny takim samym jak Noska? Tak uważa Noska, relikt komuny, zombi nieudanego eksperymentu, gdzie wszystko miało być lepsze. I to nie wyszło komunie, ale komuchy mają się lepiej i Noska też, w dodatku przeszedł ostatnio na chrześcijaństwo.
Czubaszek zmarła bezdzietnie, bo swoje strzępy komórek wyskrobała. Nergal, to śmieć. Nie chodzę do empiku po cokolwiek, szczególnie, że reklamują ten relikt komuny takie zwłoki jak Czubaszek i Nergal
o dziennikarstwie
o dziennikarstwie 24.03.2019, 13:54
Ceranowski, dlaczego wywaliłeś wypowiedź Artura Łazowego? Kto ci kazał? Czyżby znowu Ojciec Chrzestny przez swojego rzecznika? Kiedyś chwalili Łazowego w Tygodniku Nowym, ale gdy Łazowy naraził się facetowi mieszkającemu przy szosie K 10, jego famulus Utkin obsmarował go, osrał i obrzygał w artykułach na łamach tego Tygodnika Nowego.
Poszkodowany 65
Poszkodowany 65 21.03.2019, 11:38
Moja rodzina była denuncjowana przez tajnych agnatów, którzy mają się obecnie bardzo świetnie. Akta jakie uzyskałem w IPN Poznań i IPN Szczecin świadczą niezbicie kto i kogo denuncjował. Zniszczono moich braci, siostrę wielu przyjaciół. Mnie uratował wyjazd do brata ojca. Dzisiaj mam czas i środki na przewalanie akt w IPN. Oczy się otwierają, że osoby o pseudonimach z pozoru niewinnych, kablowały na osoby bliskie w pracy i najbliższym otoczeniu. Nieprawdopodobne jak wiele osób na ważnych funkcjach miało związek z krzywdą mojej rodziny. Nie mam przebicia do mediów, odmówiły mi dwie redakcje powierzchowne zajęcie się problematyką niesprawiedliwości dziejowej. Obecnie przeglądam akta agentury rozpracowującej pracowników handlu w Pile. Ściślej na początek analizuję WPHW Piła. Jeśli ktoś czuje się poszkodowany lub zainteresowany tematem zapraszam do bądź co bądź prymitywnej formy ale kontaktu w komentarzach. Zdobywanie akt z IPN jest czasochłonne i kosztowne. W ciągu jednego dnia brakuje czasu na przegląd jednego tomu akt. W mojej kolekcji jest już kilkaset woluminów w postaci elektronicznej. To jest promil zbioru pilskiego z lat 1980 -1989. Ten okres czasu jest w mojej uwadze szczególny i nad nim poświęcam najwięcej czasu. Mogę się również podzielić aktami w kontakcie przez pocztę elektroniczną. Proszę o kontakt osoby poważnie zainteresowane sprawą. Prześmiewcom i agentom z góry dziękuję.
tęcza czarno - biała
tęcza czarno - biała 22.03.2019, 10:05
Jeśli się ma w rodzinie donosicieli (agnat - członek rodziny po linii męskiej), to z jednej strony zachodzi syndrom Pawko Morozowa ale jak widać z dalszych słów tego wpisu, dzisiaj mają się dobrz, to może i "Poszkodowany 65" coś dostanie po linii tajnych kapusi jako premię za przetrwanie.
Piotr
Piotr 21.03.2019, 13:44
Witam. Czy jest szansa na materiały osób inwigilowanych w Klubie Żeglarskim "Żagiel"
lista obecności
lista obecności 11.03.2019, 18:26
V Kolumna komuny działa.
lm - logik metodyczny
lm - logik metodyczny 06.03.2019, 12:27
Mam wrażenie, że Iwona Belter może czuć się pomniejszona w swoich prawach z powodu marszu w intencji żołnierzy niezłomnych. Nie sposób bowiem wykluczć, że jest ona krewną, może wnuczką jakiegoś kata z komunistycznej bezpieki, na przykład: Jakuba Bermana, Icka Goldberga, Anatola Fejgina itp, itd.
Wtedy oczywiście zachodzi relacja wykluczania się zakresów znaczeń, bo jak niezłomni są bohaterami i ostoją Rzeczypospolitej, to bierutowszczyzna i jaruzelszczyzna są ostoją zdrady i zaprzaństwa.
Xenna extra
Xenna extra 28.03.2019, 19:05
Mazowiecczyzna i wałęsizm też.
biblioteka
biblioteka 06.03.2019, 21:48
Przeczytajcie "Rządy zbirów" Żebrowskiego. Tam jest tego kwiatu paproci bez liku.
19176280436
19176280436 06.03.2019, 12:26
Nęka mnie jakis LGBT, możecie coś pomóc?
rdza z Poloneza
rdza z Poloneza 20.03.2019, 22:42
Podobno dobrze działa azotox doustnie i fosol doodbytowo.
mechanik wiatrakowy
mechanik wiatrakowy 20.03.2019, 22:56
Faktycznie, fosol może być przydatny w sytuacji, gdy w razie awarii białośliwskiego wiatraka odbytowego w redakcji, amator uciech musiałby pauzować, wtedy może zajść proces rdzewienia wewnętrznego. Wtedy duupa zimna i blada. Fosol jest skuteczny na rdzę.
primum non nocere
primum non nocere 06.03.2019, 21:58
Jest to najprawdopodobniej zaawansowana faza nabytego upośledzenia odporności, popularnie zwana aids. Pomóc może grabarz z łopatą i ostrożnościową maseczką na organ oddechowy. Nie zaszkodzi też profilaktyczna prezerwatywa wdziana na organ wykonawczy odpowiedzialny za kopulację oraz korek w duupie imienia Noski w komitywie z Umberto Eco.
FC Pana Le Mana "Max"
FC Pana Le Mana "Max" 04.03.2019, 12:49
Gdzie jest wpis sygnowany przez "Depesza do sztabu ZG" z wczoraj (3.03.2019) godz. 13:45 o treści: "Filia FC Pana Le Mana jest w posiadaniu ciekawej informacji zatrudnienia widmo. Chodzi o żonę Redaktora Naczelnego zatrudnioną w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Personel jest zdziwiony bo kobity w życiu nie widział a pensja była wypłacan . Najlepsze w tym wszystkim są loginy w postaci kodów, które zostały wydane a nigdy nie zostały wykorzystane. Ponoć dr Szuc puka córę redaktora i w zamian zatrudnia w ramach barteru żonę. Prokurator ma trudny orzech do zgryzienia. Sprawa est rozwojowa. FC będzie Informowało w ramach rozwoju sprawy."?
Ten wpis został zamieszczony, nie wiadomo dlaczego, w wątku poświęconym haniebnemu żądaniu ludzi niezorientowanych w realiach naszej Ojczyzny, które podpisała niejaka Iwona Belter. Całe krytyczne oświadczenie Pana Artura Łazowego zawierające ocenę tego wystąpienia w warstwie moralnej i formalnej zostało kompletnie wykasowane z portalu expressTV - Pilska tv, łącznie z wypowiedziami internautów.
Nie wchodzimy w ocenę celowości zamieszczenia zacytowanego wpisu akurat w tym wątku, jednak cenzurowanie zbliża expressTV - Pilska tv do ideału reprezentowanego przez takich ludzi lokalnych mediów, jak: Noska, Szalbierz, Zdunek, Utkin, Barabasz. Ceranowski w przeszłości dopuszczał się niemoralnych ingerencji w cudze wypowiedzi na forum expressTV przed pierwotnym upadkiem tego portalu.
Boniu
Boniu 06.03.2019, 12:21
Lean twoje ***nięcie w gar jest bardzo mocne. O czym ty ***isz ? Gdzie są te wpisy?
ziemia obiecana
ziemia obiecana 08.03.2019, 10:41
Wpisów, które zostały wyrzucone przez cenzurę nie ma. I to jest fakt, że nie ma o czym 3,14erdolić. Ale ktoś może pukać córę redaktora, żeby ulżyć w biedzie.
Chwała Arturowi
Chwała Arturowi 04.03.2019, 18:31
Na marszu były hasła patriotyczne: Bóg, Honor i Ojczyzna. Ale tego nie rozumieją Zieloni, bo są zieloni. Nie rozumieją KOD-owcy, bo są zakodowani na czerwono.
żywot Mateusza
żywot Mateusza 05.03.2019, 23:11
Najkorzystniej jest przenieść KOD genetyczny na łono żony lub konkubiny, sprowadzić rządek progenitury a następnie odmówić łożenia na swoje pomioty. Dobrze jest powołać się na konstytucyjne prawo do realizacji posłannictwa demograficznego+.
pałka zomowska
pałka zomowska 06.03.2019, 12:17
Kijem go!
FC Pana Le Mana "Milena"
FC Pana Le Mana "Milena" 04.03.2019, 12:06
Czy redaktor naczelny - Kamil Ceranowski - może wskazać, gdzie się podziała wypowiedź Pana Artura Łazowego na haniebny donos i nieuprawnione żądanie Iwony Belter?

Pozostałe