KS Basket w kolejnym etapie do awansu, spotkanie drużyną King BC Szczecin.

  • 17.03.2019, 13:16
  • Kamil Ceranowski
KS Basket w kolejnym etapie do awansu, spotkanie drużyną King BC Szczecin.
Wszystkich sympatyków pilskiej koszykówki zapraszamy na bardzo ważne w kontekście awansu do kolejnego etapu spotkanie, które odbyło się w piątek (15.03.2019r.) z drużyną King BC Szczecin.
Kamil Ceranowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
robotny Kamil
robotny Kamil 15.04.2022, 23:44
Witam
Przepraszam na samym wstępie o styl tego listu, ale względy bezpieczeństwa zmuszają mnie bym posługiwał się w treści stylem bardzo prostym. Od momentu, gdy wyczytałem info o Pana telewizji gdy ujawnił Pan fakt, iż sędzia z Chodzieży na rozprawie odczytał szczegółowe dolegliwości senatora i dzięki czemu ten ostatni „wyrzucił go z procesu” - czytam dokładnie pana relacje. To, że Pan ujawnił to to moim zdaniem dobrze, bo dzięki temu Pan sędzia został wyrzucony teraz i kolejny bez przeszkód może skazać senatora. Gdyby został ten to jego adwokaci mogliby to wykorzystać w apelacji na bank i proces od nowa śledzę Pana stronę. Jestem pod wrażeniem Pana odwagi. Pewnie i Panu Stokłosa nadepnął na odcisk lun ktoś za panem stoi nie obchodzi mnie to i mam to gdzieś. Mam coś dla Pana – nigdy nie powiem skąd to mam i od kogo. Jeśli jest pan zainteresowany uzyskiwaniem informacji ode mnie na temat Stokłosy i jego procesu proszę zostawić na swojej stronie takie info: Nad artykułem o zeznaniach biegłego w Poznańskim sądzie wstawić w miejsce dotychczasowego napisu: Zeznania biegłego przed poznańskim sądem. Niedziela, 06.05.2012 00:26, Autor: Kamil Ceranowski
Wstawić po słowie : Autor Kamil Ceranowski słowo TAK i ma być: niedziela, 06.05.2012 00:26, Autor: Kamil Ceranowski – TAK
Uznam to, za chęć współpracy z Pana strony.
Na początek powiem coś co być może Pana przerazi, ale ..poznański proces zakończy się wyrokiem za minimum dopiero 4 lata a może i później. Dlaczego? Za chwilę stanie w miejscu i rozpocznie się od nowa. Stokłosa dlatego jet taki butny i pewny siebie.
Dlaczego? Stokłosa i jego adwokaci czekają z czymś do przedostatniej rozprawy i złożą wniosek o wyłączenie sędzi Aliny Siateckiej. (ta na prawo na pana materiale filmowym) motywując to tym, że syn współoskarżonego Ryszarda Słupczyńskiego – Jacek Słupczyński obecnie radca prawny, a wcześniej kilka lat temu funkcjonariusz ABW jest bardzo dobrym jej znajomym, wręcz prawie przyjacielem domu i jej bezstronność będzie wątpliwa
Ryszard Słupczyński ma 2 synów z którymi zbliżył się szczególnie po śmierci swojej żony. Mikołaj Słupczyński jest architektem i mieszka w Gruszczynie k/Swarzędza na ul. Jaworowej 13 Z kolei znajomy sędzi Jacek Słupczyński jest młodszym synem skończył m.in. prawo i pracował jeszcze kilka lat temu w ABW w Delegaturze w Poznaniu jest bardzo dobrym znajomym jak już wspomniałem Aliny Siateckiej. Jacek po odejściu z ABW rozpoczął praktykę radcowską. Mieszka w Gruszczynie praktycznie jeden dom dalej od Mikołaja pod numerem 15.
Proponuję odwiedzić to miejsce przy najbliższym słonecznym wekendzie zazwyczaj w sobotnie popołudnie będzie duża szansa, że spotka tam pan naszych bohaterów.
Pomijam, że jako nieliczny publikuje Pan materiały z procesu- nie wiem dlaczego przestało radio merkury. Głos wielkopolski praktycznie minimalnie. A wyborcza? Chyba nie wierzy Pan w PRZYPADEK, że art. w Wyborczej, gdzie napisano iż senator wytoczył cywilny proces sędziemu w tym samym dniu co kolejna rozprawa to przypadek?
Podałem z wiadomych powodów minimalne szczegóły niż to o których wiem. Będę podawał więcej jeśli Pan zechce i zauważę,ze robi Pan z tego pożytek. Być może w pewnym momencie nawet się ujawnię.
Niestety świat jest s***syński-ja to już widzę. Nie wiem czy można coś już zrobić w tej sprawie tym bardziej,ze ten Łysy to towarzysz od Nart i nurkowania głównego adwokata Stokłosy ale musiałem to wyrzucić z siebie -ale o tym w następnym materiale.
Ciąg dalszy nastąpi – jeśli wykaże Pan zainteresowanie. Jeżeli nie to trudno spróbuję zainteresować jeszcze kogoś-choć to marnie widzę.
Gratuluję szczególnie tekstu: Stokłosa domaga się przesunięcia kolejnego terminu z 16.03.2012 opublikowanego o 19:02 autorstwa TF (Tutti Frutti – Leman na portalu expressTV).
Analogia do Demianiuka jest strzałem w dziesiątkę.
Żeby była jasność -p nie dam Panu żadnych pieniędzy ani dzisiaj ani nigdy.
Jan Korytowski ( dane zmyślone ale rozumie mnie Pan)

Kamil Ceranowski wykonał robotę zaproponowaną przez Korytowskiego, na TAK.
hłehłehłehłe o ***, jaki piękny walczyk
hłehłehłehłe o ***, jaki piękny walczyk 16.04.2022, 11:34
Ceranowski przepytywany jako świadek na policji 20 czerwca 2013 roku spytany o Jana Korytowskiego i jego przymilne propozycje współpracy medialnej, odpowiedział: uważam, że to była prowokacja ze strony państwa Lemanowicz.
cnotka w łokciu
cnotka w łokciu 16.04.2022, 11:37
o *** to po rozwinięciu i pominięciu automatycznej cenzury powinno być:
o ku
rwa
Kon Art - konfident artysta
Kon Art - konfident artysta 01.04.2022, 16:12
Gdzie jest pierwszy komentarz, no, kurva, gdzie?
JL
JL 27.03.2022, 10:04
syna mi turek wali w kakao!

Pozostałe