Wiosna pyta o wynagrodzenie pracowników urzędów

  • 17.03.2019, 13:35 (aktualizacja 17.03.2019 13:58)
  • Kamil Ceranowski
wiosna.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Działacze "Wiosny" Roberta Biedronia sprawdzają transparentność finansów publicznych

.

Kamil Ceranowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nie wiem
nie wiem 12.04.2019, 22:44
Z artykułu Arkadiusza Kluka z grudnia 2015 roku "Tęczowe życzenia z Poznania" - dowódcy Grupy Stonewall skupiającej ludzi dotkniętych syndromem skrótowo określanym lgbtq.
- Jako stowarzyszenie staramy się wychodzić do ludzi tak często, jak tylko się da. Nic nie zwalcza homofobii skuteczniej, niż bezpośredni kontakt z gejem czy lesbijką - tłumaczy pomysł na akcję Arek Kluk, prezes Grupy Stonewall. Większość ludzi zakłada, że mijane na ulicy osoby na pewno są heteroseksualne. Nie zdają sobie sprawy z tego, że codziennie mają do czynienia z osobami LGBT nawet o tym nie wiedząc. Chcieliśmy uświadomić to poznaniakom, przy okazji życzyć im wesołych świąt Bożego Narodzenia to przecież idealny czas na takie gesty – dodaje Arek Kluk z Grupy Stonewall.

Według mojej wiedzy o świecie, nikt z przypadkowych przechodniów nie zakłada i nie zastanawia się, kto przechodzący obok jest gejem, trybadą, zoofilem, itd. Dlatego też wypowiedź Kluka wskazująca na potrzebę wartościowania ludzi ze względu na ich usytuowanie w sferze seksu, stawia na porządku dziennym problem stygmatyzacji, aby każdy wiedział. Może to być tęczowa chorągiewka umieszczona na głowie.
Kluk wprowadza element zapętlenia logicznego, typowego dla ludzi zagubionych: "...Nie zdają sobie sprawy z tego, że codziennie mają do czynienia z osobami LGBT nawet o tym nie wiedząc." Jest to bardzo śmieszne i smutne. Poza tym, jeśli spotkam się z osobą o wskazanych wyborach, to czy taka osoba jest jednocześnie l, g, b, t, czy jeszcze czegoś innego?
Leman
Leman 7.04.2019, 11:08
Doktor praw Śmiszek homoseksualny aktywista genderowiec:
"Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom" – powiedział Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia i "jedynka" z list Wiosny w okręgu dolnośląsko-opolskim.

Ja jestem ciekaw jak człowiek tak głęboko niezorganizowany intelektualnie może obronić pracę doktorską na uczelni. Jedynym założeniem mającym dopuścić do doktoratu takiego kogoś jest przyjęcie, że prawo nie jest w ogóle żadną nauką a zlepkiem różnych koncepcji mniej lub bardziej spójnych dla utrzymania w ryzach krnąbrnego ludu. Po pierwsze, strach czy obawa przed czymś nie może być przedmiotem zainteresowania prawa karnego (phobos - strach). Jeśli już, to jako czynnik łagodzący, usprawiedliwiający osobę za czyn pod wpływem strachu, obawy podlegający ocenie sądu. A cóż to są według Krzysztofa Śmiszka najniższe instynkty? Czy opowieść publiczna Biedronia o tym, że jak boli pupa, to w nocy było bardzo fajnie jest wyrazem właściwych relacji i instynktów z górnej półki, godnych polecenia dla zwykłego człowieka? Zwrot::"...żeruje na najniższych instynktach..." jest bez treści, bezsensowny. Egzegeza tej wypowiedzi nie pozostawia możliwości innego rozumienia jak to, że ktoś zewnętrzny wobec kogoś innego, charakteryzującego się podążaniem za nakazami najniższych instynktów, doprowadza przez podszepty, namawiania, do działań, których skutki są korzystne dla tego zewnętrznego prowokatora. W ten sposób żeruje na czyichś zachowaniach. W całym życiu nie spotkałem nikogo, kto by zagrażał lesbijkom robiącym sobie nawzajem różne rzeczy, gejom penetrującym sobie miejsca do tego nieprzeznaczone, chyba, że robią to w publicznym parku, na trawniku, na ławce, pod ławką, w szkole na lekcji, w kościele podczas mszy, w urzędzie. Ale spotkałem się z agresją dyktowaną sferą instynktowo-popędową ze strony homoseksualistów. Najlepiej, gdyby oni mieli jakiś stygmat, który by ogłaszał: uwaga, uwaga, gej, trybada ( na przykład różowe piórko w tylnej części spodni czy gaci). Przegląd twórczości pana Śmiszka w Wikipedii wskazuje, że zajmuje się on problematyką kreowaną przez jego wybory łóżkowe dla zapewnienia sobie komfortu równościowego, kiedy seks nie poddaje się w ogóle wartościowaniu ze względu na równość.
Bardzo śmieszne ma poglądy pan Śmiszek homoseksualny partner geja Biedronia.
łańcuch pożądań
łańcuch pożądań 11.04.2019, 14:12
Oni nie są zdolni do trwałych związków. Weźmy przykład Karla Lagerfelda. Przez 18 lat był w związku z modelem Jakiem de Bascherem. Od 2008 porzucił go dla nowszego modelu modela Baptiste Giabiconiego. Teraz już jest tylko z sobą.
nieznany
nieznany 7.04.2019, 22:04
Dobre....
Zxc
Zxc 4.04.2019, 09:44
Może zaczna od swoich finansów?
JH
JH 1.04.2019, 12:20
leczcie się pedały
praktyk
praktyk 1.04.2019, 21:31
To niepotrzebne. Po prostu, niech siedzą albo leżą w domu i robią co chcą a na ulicę niech nie wychodzą z gołymi duupami i fajfusami na wierzchu. Leczenie jest kosztowne i nieskuteczne a budżet państwa lepiej wykorzystać na 600+.
przełożona
przełożona 6.04.2019, 20:24
Opowiadała mi jedna pielęgniarka z Bydgoszczy, że mieli ciekawy przypadek dwóch pacjentów pouszkadzanych wskutek bójki. Były to obrażenia dość poważne, jednak niezagrażające bezpośrednio życiu tych osób. Ale musieli przebywać na leczeniu przez około 9 dni. Wtedy można dotrzeć do nich z jakimś przesłaniem pokojowym. Na początku nie wiedzieliśmy, że to są panowie z tej samej bójki, bo zostali zabrani z różnych miejsc, jeden ze Szwederowa a drugi z ulicy Focha. Jeden leżał na chirurgii, drugi na kardiologii. Ustaliłyśmy po paru dniach, że to oni dwaj się posprzeczali i potłukli. O co poszło? Byli to tak zwani partnerzy gejowscy. Ten jeden przyszedł z pracy i się zdenerwował, że zupa za słona i walnął łyżką w głowę kochasia. Wtedy kucharzący rzucił w niego kuflem, bo piwo za ciepłe. I tak od słowa do słowa doszło do regularnego okładania się. Faktyczną przyczyną rozkładu pożycia było jednak co innego. Jeden i drugi byli sobą znudzeni i mieli na boku nowych kochasiów. Bo te układy są nietrwałe jak kwiat jednej nocy.
partia grabi Polskę
partia grabi Polskę 29.03.2019, 18:44
Ta akcja sodomitów przypomina mi akcje czynów partyjnych za czasów Edwarda Gierka. Nic to nie dało, ale szumu było co niemiara.
co wy na to
co wy na to 26.03.2019, 16:23
Pod koniec pierwszej minuty Kluk patrzy na tę panią, jak by nie był pederastą.
ostry gostek
ostry gostek 31.03.2019, 23:24

Żaden kaszalot nie odmówi przyjęcia komplementu, że jest złotą rybką i w cichości ducha tak uważa, mimo, że kaszalot w ogóle nie jest rybką. To tak na temat szpetnych bab.
MK
MK 25.03.2019, 13:07
„Wiośnie” Biedronia, zwłaszcza w wyborach europejskich, jeszcze parę tygodni temu dawałem więcej niż mają w tej chwili. Wydawało mi się, że skrajnie lewacki projekt ma potencjał w okolicach 12%, tak przecież było z „Twoim Ruchem” i nieco gorzej z „Nowoczesną”, choć w tym przypadku specyfika tworu była nieco inna. Okazało się jednak, że wskakiwanie drugi raz do tej samej rzeki, żeby się infantylnie i radośnie ochlapać „świeżością” nie daje pożądanych rezultatów.
gruby tłusty kocur
gruby tłusty kocur 25.03.2019, 23:26
To nie jest wskakiwanie do rzeki a wyskakiwanie z beczki ze smołą. Kot się spalił. Grodzka ma chorą prostatę. Boni płacze, że jest 5+. Rabiej ten tego.
mydełko Fa
mydełko Fa 26.03.2019, 16:20
raczej beczki z gówwnem.
Polityka
Polityka 24.03.2019, 16:18
Gdzie może się przytulić gej? Do drugiego pederasty. I tak Kluk do Biedronia.
somsiatka
somsiatka 23.03.2019, 22:25
Czy Arka Kluka
Ktoś z tyłu puka?
kompela
kompela 24.03.2019, 18:19
On stoi pod ścianą
Z otwartą w tyłku raną
na zdrowie
na zdrowie 23.03.2019, 11:08
Kluk ma taki czerwony kluch, jak by orał nim w tyłku kochasia.
Bingo
Bingo 22.03.2019, 10:12
Ci ludzie "Wiosenni", to są mentalne komuchy. Oni funkcjonują w tradycji Marksa i Engelsa. Marks był żydowskim pedałem, który trzymał się za brodę zamożnego Engelsa.
Engels napisał dzieło "Rola pracy w procesie uczłowieczenia małpy". Dzisiaj terroryści o skrzywieniu homoseksualnym proponują proces przeciwny "Rola sesualizacji w procesie uzwierzęcenia człowieka".
Szlem
Szlem 23.03.2019, 11:07
errata, powinno być: "Rola seksualizacji w procesie uzwierzęcenia człowieka".
motorower
motorower 19.03.2019, 18:55
Oni pytają o zarobki, żeby się przytulić ze swoimi pedalskimi i trybadyckimi propozycjami do tych, co mają najwięcej. Oni są jak pijawki, ale bez właściwości uzdrawiających. To pijawki - wampiry.
obserwator
obserwator 18.03.2019, 18:02
no to ile zarabia si e w pile
Drozdowicz
Drozdowicz 18.03.2019, 12:14
Śmieszna ta para jest Aby Polacy wiedzieli ile zarabiają pracownicy samorządowi w Pile gdzie to interesuje tylko Pilan. Kto im dał takie prawo do weryfikacji i do nagłaśniania gdzie byli jak PO rządziło 8 lat? Na wiosnę to się pali takie marzanny. Czemu tego nie robią w UM? Przecież wypłaty są ustanowione chyba ustawą kto ile zarabia na danym stanowisku w samorządzie, oni mają pojęcie co robią czy jakiś przygłup im dał kartkę co robić i krótki instruktarz co mówić.Akurat to z politycznego nadania to dobry pomysł, bo zaraz się okaże że ich ziomeczki polecą na łeb na szyję jak i partyjniacy. Nie mają na co już wydawać pieniędzy, a ta "Wiosna" z czego jest finansowana? Pełny wgląd też poproszę - Soros? Co na mediach społecznych, proszę was to już lepiej jakby tygodnik nowy pilski to publikował na swoich stronach. Ja też mogę z takim czymś wyskoczyć, Ja "PartiaGłupiPolaczek" też będę publikować kontrolować urzędy partie itp. a opublikuje wszystko na swojej stronie na instagramie, jeju jeju. Czyli Pilanie nie chcą adopcji przez związki jednopłciowe, a bredzi tak Polcy mówili wielu innych powiatów ble ble ble... kłamią mi tu na wizji. Sondaże, przewaga 56% ze 100 pytanych obywateli takich w któych pytano się takich osób jak Biedroń, Ktoś będzie z Piły w Wiośnie... eeee... czekajcie może kogoś znajdziemy będziemy informować, hehehe uśmiałem się przednio.
Karol Obozowe Pole
Karol Obozowe Pole 17.03.2019, 18:52
Zamiast zajmować się cudzymi zarobkami, pederasta Arkadiusz Kluk ze stowarzyszenia Grupa Stonewall skupiającego trybady, pedałów, biseksów i przebierańców imienia Wurst, napalonych queerrów, rozkraczewskich, nimfomanek, i innego kwiatu paproci, niech lepiej powącha sobie fiuta, czy aby pachnie skatolem.
Ciekawe, czy był przesłuchany w sprawie artykułu "Tęczowe życzenia z Poznania".
prawosławny arab
prawosławny arab 3.04.2019, 12:48
Może nie skatolem a katolem?
A
A 17.03.2019, 15:29
chwasty społeczne
Urzędnik
Urzędnik 17.03.2019, 15:15
Pytanie o nasze niedoszacowane pensje jest nieeleganckie. To strzał w kolano. Pierwszy w Pile wyskok populistów i od razu naraził się pracownikom budżetówki i ich rodzinom.
snajper
snajper 21.03.2019, 23:15
Lepiej gdyby sobie strzelił wyżej kolana a niżej pępka.
było przerywać
było przerywać 17.03.2019, 14:25
Ależ to naiwne!!! Pensje w JST są regulowaną ustawą. Doskonale o tym wie pedryl, który rozkładał przez ostanie lata słupski magistrat. Sikorski z Bydgoszczy pewnie opisałby to w ten sposób, że działacz biedronia niepotrzebnie zeskakiwał z końcówki członka aby się fatygować do Piły. Ta druga mogła zaś spokojnie chlapać minetę. biedroń po prostu ich wyruuchał.
kapelusz
kapelusz 17.03.2019, 14:15
szkoda że nie kumają bazy. podobne akcje dają odwrotny skutek. wyczuwalny brak intelektu. miałem nadzieję ze zabiorą platformie głosy. niestety działacze to moralne denko.
Smutek
Smutek 17.03.2019, 14:05
biedreń to zwykły zdrajca. Powinien zostać wyeliminowany, najlepiej na zawsze z życia naszego narodu. Jeżeli wiosna wygra, to nasz naród będzie skończony. Smuci mnie to, że 90% moich rówieśników z liceum będzie na tego pedryla głosowała. To naprawdę nie wróży nic dobrego
pytek
pytek 24.03.2019, 16:23
To liceum dla niepełnosprawnych?

Pozostałe