„Bezpieczne zakupy w sieci” odc. 1 - "Bezpieczny komputer"

  • 25.03.2019, 09:53 (aktualizacja 01.04.2019, 13:15)
  • Kamil Ceranowski
film_2503_-_bezpieczny_komputer_hd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Materiał zrealizowany w ramach Programu "Bankowcy dla Edukacji" we współpracy z Bankowym Centrum Cyberbezpieczeństwa i ponad 20 bankami w ramach realizacji wspólnej akcji edukacyjnej z zakresu cyberbezpieczeństwa, bezpiecznego korzystaniu z bankowości elektronicznej i sklepów internetowych. Pierwsza z nich opublikowana została w styczniu 2019 r., a emisja kolejnej zaplanowana jest na maj 2019 r.

Produkcję filmów z zakresu cyberbezpieczeństwa wsparły banki: mBank S.A., Santander Bank Polska, ING Bank Śląski S.A., BGŻ BNP Paribas S.A., Getin Noble Bank S.A., Bank Ochrony Środowiska, Bank Millennium S.A., Citi Bank Handlowy w Warszawie S.A., Bank BPH S.A., Alior Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Consumer Bank Polska S.A., Idea Bank S.A., Eurobank S.A., Bank Polskiej Spółdzielczości, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Bank Pocztowy S.A., Nest Bank S.A., Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, Krakowski Bank Spółdzielczy oraz Bank Spółdzielczy w Brodnicy.

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wszędzie agenci
wszędzie agenci 14.04.2019, 13:49
Pani Krystyna wie z kim rozmawia i nie jest to głupia kobita, aby dać się podejść. Wie gdzie dzwoni i komu raportuje wykonanie zadania. Ustrzelenie prokuratora na tym nagraniu to majstersztyk.No!, ale skoro Krystyna mówi w nagraniu, że nagrywa to...przepraszam.... Mistrzostwem jest przechwycenie tych nagrań, tu musiał zadziałać profesjonalista albo służby.Nie dam wiary, że to mogli zrobić ludzie Stokłosy.
Dodał do Darka dnia 2012-09-13 14:08:38

O ile idzie o służby, to z nagrania wykonanego w siedzibie ówczesnego senatora ze Śmiłowa i przejętego przez Telewizję Trwam na publikacji widać, że Stokłosa był w wielkim skumaniu ze służbami. Na filmie Jerzy Milewski dziękował panu senatorowi w imieniu panów generałów, instruktorów, lotników, oficerów. Sam Milewski to tajny współpracownik służb zainstalowany w pierwszej „Solidarności” przez bezpiekę. Jeśli kto uważa, że Stokłosa nie korzystał ze wsparcia specjalistów pochodzenia esbeckiego albo i ubeckiego, ten jest jak niemowlę usrane po pachy w kojcu dla niepełnosprawnych.

W przypadku przechwycenia nagrań, e-maili, korespondencji w postaci wydruków, listów, rzecz jest jasna. Kamil Ceranowski udając dziennikarza a faktycznie będąc wysłannikiem, tajnym agentem Stokłosy, wkręcił się do domu pani Krystyny pod pretekstem poszukiwania dokumentów dla opracowania programu telewizyjnego o wszelkich aspektach dziłalności Stokłosy. Wykradł wiele dokumentów z zasobów Stowarzyszenia Ekologicznego Przyjaciół Ziemi Nadnoteckiej, które były przechowywanwe przez sekretarza Stowarzyszenia panią Krystynę. W tym celu, dla kamuflażu, Ceranowski powołał trzyosobowy zespół redakcyjno - realizacyjny, żeby mieć dostęp do dokumentacji zgromadzonej w mieszkaniu będącym jednocześnie biurem sekretarza. Zadysponował dla tego zespołu urządzenia informatyczne i telekomunikacyjne, których sfinansowanie przez gołodupca z żoną w ciąży i toyotą w leasingu było nie do udźwignięcia dla gołodupca z żoną w ciąży i toyotą w leasingu. Te rzeczy to: laptop Lenovo, modem Internetu mobilnego, telefon komórkowy Nokia E 52 z aplikacją szpiegowską SpyPhone, urządzenia pamięci masowej oraz regularne doładowania telefonu na kartę, bo jak utrzymywał, telefon na kartę jest trudny do podglądania przez ludzi Stokłosy. A według Ceranowskiego musiał się on liczyć z aktywnością informatyków i hakerów pacujących na rzecz Stokłosy. Ktoś pomógł. Kto mógł być zainteresowany gromadzeniem dokumentów, których odpowiednia prezentacja i interpretacja mogły się przydać do zmontowania prowokacji skutkującej upadkiem wyników procesu III K 445/08 w SO Poznań?


Gosia
Gosia 01.04.2019, 13:02
Strach wchodzić w sieć.

Pozostałe