Haker, czyli kto?

  • 03.01.2020, 11:34 (aktualizacja 03.01.2020, 11:42)
  • Kamil Ceranowski
Haker, czyli kto?
Jesteś pewien, że go znasz?

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
centróm wolności mediów
centróm wolności mediów 13.01.2020, 11:53
Przeglądnoł żem informacje pod zglendem aktywności internaułtów i czytelników. Ten portal Ceranowskiego to jest trup informacyjny, nikt tu się nie wypowiada, nie ocenia, nie opiniuje, nie spiera, nawet nie troluje. To trup śmierdzący jak ze Śmiłowa w dni świąteczne i wolne od pracy urzędników.
dobra rada
dobra rada 16.03.2020, 23:04
A na portalu faktypilskie.pl (powinno być nie "fakty" a "fak ju") regularnie wywalają wpisy nielubianych wpisywaczy. To uwiąd intelektu redaktora - wydawcy. Dzisiaj zamieszczono wpis o zamierzonej organizacji przemarszu zboczeńców pod kryptonimem "Tęczowe pierdnięcie" - jelenia pilskiego. Tęczowe pierdnięcie jest jednocześnie tytułem tak zwanego felietonu, czyli faktycznie wypocino-wypierdziny Szalbierza. Jest to jak zwykle tekst bez treści.
"Szalbierz w 2013 organizował na 18 lipca 2014 "Lipcowe rżnięcie w Pile", paradę tak zwanej równości pedałów, trybad, gejów, lesb, uranistów, zoofilów, homonormatywnych przebierańców i wesołków. Teraz zostało tylko "Tęczowe pierdnięcie" przewidywane na 8 sierpnia. Dobra rada dietetyczna: cebulka, grochówka, kalafiorek z wody, bigos z kiełbaską ze spadów od Henia, piwo byle jakie, korek od termoforu z dużym gwintem. Sygnał od Noski: czas wyjąć korek z duupy towarzysze!"
Szalbierzowi życzymy, aby mu pedzio nie zaproponował pójścia 8 sierpnia w krzaki, bo kto mu upierze portki?
siedzieje
siedzieje 17.03.2020, 17:05
Znowu redaktor-wydawca nie dał rady i wywalił wpis omawiający sprawę na podstawie dwóch wpisów samego redaktora wydawcy:

do śmiecia 18:52, 11.03.2020 spadaj stary hejterze z wawelskiej pisać sam z sobą na dziennikowy - psychiatra już ci na ten zryty 75-letniu łeb nic nie pomoże.
adad 19:06, 11.03.2020 Wpisy hejtera lemanowica będą usuwane, bo FP to nie miejsce na hejt chorego z nienawiści starca.
***********************************************************
*************************************************************

Mamy do czynienia z konfliktem, konfrontacją starego hejtera lemanowica z redaktorem i wydawcą FP - szambiarzem. Redaktor - wydawca jest kapsułą niewyczerpanych zasobów miłosnych, tak, że musi je eksportować nie tylko w czeluściach żony ale też w burdelu, dokąd chadza. Nagrodą są choroby przenoszone na ***ie, jak: mendy, świerzb, syfilis, gonokok, szankier, wirus nabytego upośledzenia odporności, wirus zapalenia wątroby, której i tak nie ma po wychlaniu kilku cystern wódki, wiskaczy, koniaków, piw, win siarowanych, bimbru, wody brzozowej i przemysławki. Jest patologiczna opuchlizna stercza, sikanie co kwardans po kropelce. Redaktor - wydawca miewał bliskie spotkania trzeciego stopnia z sądownictwem w jego wydaniu karnym za pełne miłości wystąpienia medialne ze swoją furtającą czaplą. Mając do zapłacenia 4400 zł wie, że miłość jest kosztowna. Usuwanie wpisów jest objawem nędzy intelektualnej, umysłowej niemocy właściwej dla starca, choć metrykalnie redaktor wydawca jest jeszcze w sile wieku.
4 Stycznia
4 Stycznia 16.03.2020, 23:09
ten dureń uznał w swojej durnocie tekst za tak zwany hejt. To przez niewiedzę i niepamięć.
punkt naprawy pedałów i przerzutek
punkt naprawy pedałów i przerzutek 17.03.2020, 08:22
W inicjatywie z roku 2013 Szalbierz proponował nie wiadomo komu w Pile wydawanie pisma - poradnika dla nieheteronormatywnych o nazwie "Tłok Czekoladowy". Ktoś, nie wiadomo kto, zaproponował aby w Białośliwiu pełnym koncernów medialnych redakcji i wydawnictw światowych, podjęto propozycję wydawania dodatkowo - w okresie do 18 lipca 2014 - wydawnictwa poradniczo- instrukcyjnego "Chuuj w Duupie".
Pan sędzia Maciej Płóciennik na rozprawie po usłyszeniu tych propozycji medialnych doznał wstrząsu estetycznego i oznajmił stronom postępowania, że proponowany tytuł "Chuuj w Duupie" jest wstrętny. Z zadowoleniem i zrozumieniem przyjął zaś "Tłok Czekoladowy".
lodziara
lodziara 17.03.2020, 08:28
Czy tłok czekoladowy, to urządzenie do zadawania kapki czekolady do wierzchołka stożka-wafelka lodów serwowanych w formie tak zwanych rożków?
wyjaśnienie
wyjaśnienie 17.03.2020, 12:07
Nie, tłok czekoladowy to jest to samo, co chuuj w duupie, tylko inaczej z uwzględnieniem pedziów koprofilantów.

Pozostałe