Trasa S11 zostanie w całości zrealizowana w przyszłej perspektywie unijnej

  • 27.02.2020, 12:24 (aktualizacja 06.03.2020, 15:39)
  • Kamil Ceranowski
Trasa S11 zostanie w całości zrealizowana w przyszłej perspektywie unijnej
Konferencja posła RP Marcina Porzucka na temat realizacji trasy S11 oraz modernizacji al. Niepodległości w Pile

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
O Henryku 100kłosie
O Henryku 100kłosie 10.01.2021, 00:15

Na 1 Maja w 1977 był porządkowym z ORMO na trasie pochodu u wylotu ulicy 1 Maja do Piastów.
ORMO było organizacją reżimową z grupy "Bijące serce partii". Zajmowało się inwigilacją w zakładach pracy. Ze strony partii był duży naciska na tak zwany rozwój szeregów ORMO. Rozdawano mundurki, berety, buty, jakiś sprzęt drobny. Były szkolenia o charakterze ***konferencji i krzakoterapii, trenowano operowanie pałką aktywu robotniczego, wypijano morze wódki i wody mineralnej gazowanej z syfonu nabijanego wielokrotnego użytku.
Oczywiście partia wymagając musiała dać. Dawała poczucie bezkarności, chowała pod suknem ciemne sprawy, zamiatała pod dywan brudne machlojki, przebaczała drobniejsze przekręty. Heniek wkrótce przerósł wszystkich sekretarzy: Kowalskiego, Fochta, Niedźwiedzia, Jankowskiego, nie mówiąc o kierownikach różnych wydziałów KW. Aż wziął dużą łyżkę i wyniósł całe piętro. Chyba się nie podzielił, bo go potrącili towarzysze. Ale od czego jest stan wojenny? Tam, jak w czarnej dziurze, wszystko znika, nie wyłączając akt procesowych. A etos niech by siedział do usranej śmierci.
To tak w skrócie.

Pozostałe