Kierunek telewizyjny dla absolwentów szkół podstawowych

  • 04.03.2020, 16:06 (aktualizacja 04.03.2020, 16:19)
  • Kamil Ceranowski
Kierunek telewizyjny dla absolwentów szkół podstawowych
W nadchodzącym roku szkolnym 2020/21 rozpocznie się nabór na nowy atrakcyjny kierunek realizatora telewizyjnego.

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ATEM
ATEM 10.07.2020, 21:11
POLSKA NAUKA ,UPADA ,,,,, ZA DUŻO HUMANISTKI ,,,,50 %,,, NAM NAUKA ŚWIATOWA OBCIĘŁA ,to nie czasy na humanistyków ,,uzasadnili ,,,szkoły mają uczyć specjalistów ,,,,,,UCZELNIE SZUKANIE ROZWIĄZAŃ ,CZYLI PRACA NAUKOWA ,,,,,,mają wniesione autonomię ,,,dyrektorzy nie umieją zarządzać ,, zaliczka na szpital leży ,od akademii medycznych i nie ma kto pobrać ,,zarezerwowali biliony ,,,,,za 1 pacjenta płacą 1 miion ero ,,,to 50 bilionów na rok x 50 lat ,,,,,,,,,,także na region przyszłości ,,polska młodzież nauce jest potrzebna ,,,,,,,najlepiej wszystko opracują ,,,,,,jesteśmy mózgowcami na świecie ,,,,,,,to wielki szacun ,, mam wszystko opracowane ,,,,,płacą za wiedzę ,za darmo nikt nie daje pieniędzy ,,, OPINIA WYDANA NA SYMPOZJUM =PRAWA ,,,,,,,,, ,,,
lm
lm 28.07.2020, 10:26
Dziedziny wiedzy zwane humanistyką w ogóle nie są nauką, tylko zlepkiem koncepcji wydumanych przez nie zawsze zdrowych na umyśle ludzi. Na przykład humanistyczna uchwała WHO zaprzeczająca oczywistej oczywistości, że homoseksualizm nie jest normalnym stanem istnienia, nie ma nic wspólnego z nauką.
Wygłupy Spurek, Płatek, Środy, Fuszary, Szczuki, Hartmana, Sadurskiego, Staniszkis, Lewandowskiego, Balcerowicza są wygłupami właśnie a nie nauką.

Pozostałe