Prewencja w sprawie koronawirusa w pilskim szpitalu

  • 06.03.2020, 15:39 (aktualizacja 06.03.2020, 15:53)
  • Kamil Ceranowski
starosta_koronawirus06032020.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starosta Pilski Eligiusz Komarowski informuje o konieczności wprowadzenia środków ostrożnościowych w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Pilska jednostka nie jest jedyną, która zdecydowała się ograniczyć wizyty osób z zewnątrz bez jakiejkolwiek kontroli. Ryzyko zarażenia pacjentów istnieje a wprowadzenie procedury znacznie obniża ewentualne niebezpieczeństwo. Ograniczone wizyty maja charakter tymczasowy

.

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu 24.03.2020, 22:22
Panie Starosto mam pytanie odnośnie prawa. Czy podczas epidemii pacjent zachowuje swoje prawa obywatelskie. Raz po raz na forach czytam o osobach dotkniętymi wirusem. Publicznie ujawnia się ich wynik testu, gdzie mieszkają itd. ludzie na forach domagają się, nawet w tym wątku: żeby ujawnić wynik badania tej baby, która wtargnęła na SOR. Zastanawiam się czy jeżeli przytrafi mi się zarażenie to czy będę wymieniany na konferencjach? Czy dyrektor SANEPIDU będzie opowiadała na sesji skąd jestem, jak śpię, z kim śpię, gdzie śpi moja żona i z kim mieszka moja żona. Jak obserwuję kazus pacjenta ze Słubic i opowieść dyrektora tamtejszego Sanepidu to zastanawiam się jak to będzie z tym pierwszym pacjentem w powiecie pilskim. Oby nigdy się to nie zdarzyło?
https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe