Propozycja przeniesienia dla WTZ do budynku po byłej Izbie Wytrzeźwień.

  • 28.05.2020, 14:00 (aktualizacja 28.05.2020, 14:18)
  • Kamil Ceranowski
Propozycja przeniesienia dla WTZ do budynku po byłej Izbie Wytrzeźwień.
Władze Gminy Piła zarządziły przeniesienie Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ulicy Motylewskiej do budynku na ulicy Polnej po byłej Izbie Wytrzeźwień.

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jego Excelencja JWP Le Man
Jego Excelencja JWP Le Man 08.08.2020, 19:40
W tej niezbędnej instytucji dla ochlapusów, która znikła niestety z krajobrazu zapitej mieściny, miałem zaszczyt nocować 25 lipca 1982 roku po tym, jak wskutek braku zrozumienia dla wolności wyboru chodzenia po mieście bez butów (na bosaka). Zostałem zatrzymany na Placu Staszica przez czterech nagrzanych zomowców. Dopiero dodatkowa ingerencja obsady suki milicyjnej pod kierownictwem sierżanta Kamińskiego z KP MO w Pile doprowadziła do pacyfikacji i osadzenia w placówce służby zdrowia. Kosztowało mnie to 220 zł plus *** od mojego kierownika z pracy, dr. inż. Grabowskiego tw "Doradca"., mimo, że byłem w tym czasie na urlopie. Tak partia hegemoniczna troszczyła się o zdrowie opojów stanu wojennego. Faktycznie ta placówka przedstawiała stan określany przez gumisiów jako syf w granulkach.
errata
errata 08.08.2020, 19:43
*** - o p i e r d o l
adaptator adopcyjny
adaptator adopcyjny 08.08.2020, 19:27
Lepiej by było zrobić tam hostel dla pederastów, trybad, cudaków-przebierańców i facetów typu Grodzka. Przy odrobinie zaangażowania władz miasta mógłby tam powstać ośrodek zapładniania pozaustrojowego i implantacji zarodków pozyskanych z masturbacji pedziów i sondowania lesbijek. Wtedy miałaby miejsce pierwsza w tenkraju inicjatywa zapewnienia faktycznego potomstwa osobom homonormatywnym bez kradzieży cudzych dzieci.
nieznany
nieznany 28.09.2020, 21:08
Dobre....

Pozostałe