Zielona energia od ASTA-ENERGY!

  • 16.06.2021, 11:17
  • Źródło: Asta Energy Paweł Kądziela
Zielona energia od ASTA-ENERGY!
Umożliwienie korzystania z darmowej, zielonej energii prosto ze słońca to najważniejszy cel ASTA-ENERGY

Branża fotowoltaiczna rozwija się bardzo dynamicznie. Na rynku funkcjonuje kilka tysięcy firm, które zajmują się montażem instalacji fotowoltaicznych. Niestety doświadczenia klientów są bardzo różne i dlatego szukają oni wiarygodnych firm, które gwarantują bezpieczeństwo wykonania, wysoką jakość oraz wieloletnią gwarancję.

ASTA-ENERGY będąc częścią GRUPY ASTA daje klientom pewność, wiarygodność, a przede wszystkim radość z korzystania z zielonej energii słonecznej” mówi Paweł Kądziela, pełnomocnik Zarządu ASTA-ENERGY.

Jakość instalacji jest priorytetem, dlatego spółka korzystać będzie ze sprawdzonych modułów fotowoltaicznych z grupy Tier1 rankingu Bloomberg NEF. Spółka będzie przez 24h na dobę monitorowała pracę instalacji klienckich, dzięki czemu w przypadku wystąpienia zakłóceń w pracy, klient niezwłocznie otrzyma wsparcie.

Dla klientów ASTA-NET szykowane są specjalne promocje, dzięki którym będą mogli zaoszczędzić nie tylko na rachunkach za prąd, ale także za internet i telewizję.

ASTA-ENERGY będzie aktywnie współpracowała nie tylko z klientami indywidualnymi, ale także z biznesem, samorządami, rolnikami, a także spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi.

Naszym długookresowym celem jest również sprzedaż energii elektrycznej, dzięki czemu nasza oferta będzie kompleksowa” – dodaje Paweł Kądziela.

Zielona energia to nie tylko pewne oszczędności, ale też dbałość o środowisko, która w dzisiejszych czasach jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

 

 

Źródło: Asta Energy Paweł Kądziela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rojek
Rojek 05.11.2021, 10:09
Tymczasem w 1989 najlepsi eksperci ONZ stwierdzili , że jeśli do 2000 nie zatrzymamy i nie odwrócimy trendu ocieplania klimatu to roztopią się czapy lodowe, setki wysp zatoną a dziesiątki narodów zostaną zmyte do wody. Minęło już 30 lat, trend się wzmocnił a ....żadne wyspy nie zatonęły , żadne narody nie zostały zmyte a eksperci ONZ okazali się omylnymi w 100% błaznami bez wiedzy! Za to dzisiejszym "ekspertem" jest 14-o letnia gimnazjalistka nie umiejąca odpowiedzieć na najprostsze pytanie poza wyuczonymi

Pozostałe