"Tęczowi" aktywiści zaatakowali funkcjonariuszy policji w Pile!

  • 31.08.2021, 11:23
  • Piotr Tomasz
"Tęczowi" aktywiści zaatakowali funkcjonariuszy policji w Pile! Fundacja Życie i Rodzina
Kompletną klapą zakończył się tzw. „Marsz Równości", który odbył się 28 sierpnia w Pile. Pomimo zaangażowania Roberta Biedronia, przyjazdu dziesiątek aktywistów LGBT z całej Polski do Piły oraz pozyskania znacznego wsparcia finansowego na organizację manifestacji, pojawiło się na niej zaledwie około 140 osób. Frekwencji nie pomogła nawet przychylność Piotra Głowskiego. Co więcej, Prezydent Piły popełnił ogromne faux pas. Niektórzy tęczowi aktywiści obrażali bowiem policjantów.

Kilka dni temu Władysław Frasyniuk określił służby mundurowe słowami: „śmieci po prostu”. Na tzw. „Marszu Równości” i odbywającym się zaraz po nim "pikniku", żaden polityk opozycji nie odważył się na tak radykalne sądy. Biernie przyglądano się za to agresywnym zrachowaniom niektórych z "tęczowych" aktywistów. Mowa m.in. o skandowanych w kierunku funkcjonariuszy słowach: „faszyści, policja, jedna koalicja".

Oczywiście zachowania te stoją w wyraźnej sprzeczności z oficjalnym przekazem budowanym przez "tęczowe" środowiska. Warto przy tym zaznaczyć, że można mówić o pewnej tradycji w tym zakresie. W naszym regionie najlepiej obrazuje to postawa pani Katarzyny Józefowskiej, która jesienią 2020 roku z entuzjazmem "rzucała mięsem" w otoczeniu młodzieży szkolnej. Jednocześnie w mediach lokalnych lansuje się jako osoba walczącą z hejtem i wulgaryzmami na polskich ulicach. Taki obraz tej wojującej feministki i zwolenniczki aborcji przedstawiły nie tylko lokalne media. Zrobiły to nawet te uchodzące za rządowe (TVP 1, Radio Poznań i in.). Hipokryzję pani Katarzyny obnażył jedynie portal 77400.pl (zobacz tutaj).

Należy odnotować, że  „Marsz Równości” odbył się po raz pierwszy w historii Piły. Niewątpliwie nie powinien on jednak nosić przymiotnika "pilski", bo wśród uczestników dominowały osoby przyjezdne - zwyczajowi uczestnicy tego rodzaju imprez w innych częściach kraju. Można to łatwo zweryfikować chociażby poprzez Internet. Przykładem tzw. „Siostra Nieustającej Przyjemności” i jego/jej (odpowiednie skreślić) koledzy/koleżanki/osoby o nieustalonej płci (odpowiednie skreślić), prezentujący się w dość specyficznych kreacjach na ulicach Piły. Kolejną istotną informacją jest to, że uczestnicy „Marszu Równości” maszerowali m.in. pod hasłami nieskrępowanego prawa do aborcji oraz możliwości prawnego zawierania małżeństw przez homoseksualistów, lesbijki i inne osoby reprezentowane przez środowisko LGBT+ (warto pamiętać, że z legalizacją takich związków łączy się m.in.: prawo do zwolnień podatkowych, przywilejów socjalnych, adopcji dzieci itp.). Osobliwą pamiątkę z "Marszu Równości" stanowiły rozdawane prezerwatywy. Być może jedną z nich otrzymał Piotr Głowski – Prezydent Piły, który w sposób wyraźny identyfikuje się z ruchem LGBT.  Świadczą o tym jego słowa, że „Nikt nie powinien nam mówić, jak mamy żyć. To jest nasz wybór” (cytat za "Wprost, Głos Wielkopolski i inne).

Tego dnia w Pile odbyła się także pikieta przeciwników haseł głoszonych na „Marszu Równości”. Składała się ona z osób, które preferują tradycyjny model rodziny. Kilkunastoosobowa grupa wskazywała m.in. na zagrożenia płynące z haseł głoszonych przez ideologów LGBT+. Posiadała też banery, które przedstawiały osoby homoseksualne skazane z pedofilię. Kontrmanifestanci pomimo, że zachowywali się spokojnie, spotkali się ze słownymi atakami ze strony "tęczowych" aktywistów. Jedynie dzięki stanowczości funkcjonariuszy policji nie doszło do eskalacji agresji.

 

(materiał udostępniony za zgodą Fundacji Życie i Rodzina, www.życierodzina.pl)

 

(Dane o frekwencji pochodzą od niezależnych obserwatorów  tzw. "Marszu Równości". W tym miejscu dziękuję szczególnie panu Michałowi z Piły)

Piotr Tomasz

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polam
Polam 09.09.2021, 21:24
Według mnie, te ludziska na zdjęciach są kwintesencją okropieństwa.
Paweł
Paweł 31.08.2021, 15:43
Przyjechał specjalnie zamówiony autobus pedałami, lesbami i transami. Jest na to kasa żeby siać zgorszenie i rozbijać społeczeństwo. To się nie uda oczywiście ale proceder trwa.
Marcelina
Marcelina 31.08.2021, 14:58
czy dziennikarz ma prawo zaczynać artykuł od słów, że coś zakończyło się totalną klapą? To jest subiektywna opinia, której nie masz prawa używać pisząc artykuł prasowy. Każdy ocenia sam - na podstawie filmu, zdjęci i tekstu - RZETELNEGO! Na jakiej podstawie to stwierdziłeś? Na czyje zlecenie napisałeś ten kłamliwy tekst?
Jarro
Jarro 01.09.2021, 09:46
To Ty nie drzesz ryja na ulicach-Wolne media? Dziennikarz nie może wyrażać swojej opinii? Jak ma więc być opiniotwórczy skoro w twojej tępej bani to jest nielogiczne?
WD40
WD40 01.09.2021, 09:37
na zlecenie transwestytów
HG
HG 31.08.2021, 15:44
dziennikarz ma prawo do oceny. To podstawa, żeby zajął stanowisko. Oglądasz tvn i nie widzisz co tam robią? Czy palisz głupa bo ci pod tezę pasuje?
Uraaa
Uraaa 31.08.2021, 13:21
Ciekaw czy Leman wystawił swojego budrysa na marsz?
Pachnidło
Pachnidło 09.09.2021, 20:09
Uraaa to jakaś *** jest, co ją walili z każdej strony w każdą dziurę.
g
g 09.09.2021, 20:11
*** - kurev
K..go mać
K..go mać 09.09.2021, 20:06
Kto to jest Leman?
historyk
historyk 09.09.2021, 20:13
Leman – lennik, zobowiązany do pełnienia służby zbrojnej w zamian z nadane dobra ziemskie.
W Chróstowie tego nie ma
W Chróstowie tego nie ma 31.08.2021, 13:20
Tusk zaatakował już zakonnice, a Nitras – wszystkich katolików. Głowski więc wybiegł na gminę i zaczął promować sodomitów i transwestytów.
elektorat pojedynczy
elektorat pojedynczy 09.09.2021, 20:05
Nie zagłosuję już więcej na Piotra Głowskiego. Powinien zachować bezstronność a nie przychylać się do hucpy bandy pederastów i lesb.
Oczekiwalibyśmy - ci nierówni - aby ktoś napisał pracę "Rola dewiacyjnego seksu w procesie uzwierzęcenia człowieka".

Pozostałe